Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası 20 Bin TL Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası 20 Bin TL Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İş Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

  En düşük kredi faiz oranlarıyla taşıt kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası sayesinde hayallerinizdeki araca kavuşmak için gereken finansman desteğini alabilirsiniz. İş Bankası’na ait olan taşıt kredisi kampanyasını incelediğimizde bu kampanyada kredi faiz oranlarının yüzde 1,45 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla alabildiğiniz taşıt kredisi için esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

  Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası aynı zamanda yüksek miktarlı bir kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü standart taşıt kredilerinin üst limiti 50 bin lira dolaylarındayken İş Bankası taşıt kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar kredi alınabiliyor.

  Bankaya kredi başvurusu yaparken sizlere sunulan vade seçeneklerinden birini seçmeniz, başvuruyu bu şekilde yapmanız gerekiyor. Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası için geçerli olan vade seçeneklerine baktığımızda vade seçeneklerinin 1 ay ile 48 ay arasında değiştiğini görüyoruz. Bu iki değer arasında yer alan tüm vade seçenekleriyle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  Bankanın mevcut taşıt kredisi kampanyasından faydalandığınızda kredi tahsis ücreti ve araç kasko ücretini ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti alınan kredi miktarı üzerinden değerlendirilirken kasko ücreti aracın durumuna göre değişiyor. Yani daha pahalı ve kaliteli bir araç aldığınızda ödemeniz gereken kasko ücreti de otomatik olarak artıyor. 20 bin liralık bir taşıt kredisi paketi alacağınız zaman bunun için 105 TL kredi tahsis ücreti, 1380 lira kasko ücreti ödemeniz gerekiyor.

  En yüksek vade seçeneği olan 48 ay vade seçeneğini kullanarak bankadan 20 bin lira kredi aldığınızda kredinizi yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla almış olursunuz. Almış olduğunuz bu kredi için bankaya her ay 618 lira taksit ödemeniz gerekir. Bu şekilde29 bin 664 lira ödeme yaparak borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.