Türkiye İş Bankası 20 Bin TL Taşıt Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

En düşük kredi faiz oranlarıyla taşıt kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası sayesinde hayallerinizdeki araca kavuşmak için gereken finansman desteğini alabilirsiniz. İş Bankası’na ait olan taşıt kredisi kampanyasını incelediğimizde bu kampanyada kredi faiz oranlarının yüzde 1,45 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla alabildiğiniz taşıt kredisi için esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası aynı zamanda yüksek miktarlı bir kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü standart taşıt kredilerinin üst limiti 50 bin lira dolaylarındayken İş Bankası taşıt kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar kredi alınabiliyor.

Bankaya kredi başvurusu yaparken sizlere sunulan vade seçeneklerinden birini seçmeniz, başvuruyu bu şekilde yapmanız gerekiyor. Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası için geçerli olan vade seçeneklerine baktığımızda vade seçeneklerinin 1 ay ile 48 ay arasında değiştiğini görüyoruz. Bu iki değer arasında yer alan tüm vade seçenekleriyle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Bankanın mevcut taşıt kredisi kampanyasından faydalandığınızda kredi tahsis ücreti ve araç kasko ücretini ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti alınan kredi miktarı üzerinden değerlendirilirken kasko ücreti aracın durumuna göre değişiyor. Yani daha pahalı ve kaliteli bir araç aldığınızda ödemeniz gereken kasko ücreti de otomatik olarak artıyor. 20 bin liralık bir taşıt kredisi paketi alacağınız zaman bunun için 105 TL kredi tahsis ücreti, 1380 lira kasko ücreti ödemeniz gerekiyor.

En yüksek vade seçeneği olan 48 ay vade seçeneğini kullanarak bankadan 20 bin lira kredi aldığınızda kredinizi yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla almış olursunuz. Almış olduğunuz bu kredi için bankaya her ay 618 lira taksit ödemeniz gerekir. Bu şekilde29 bin 664 lira ödeme yaparak borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...