Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası 20 Bin TL Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası 20 Bin TL Taşıt Kredisi
T

-

İş Bankası Taşıt Kredisi Kampanyası

En düşük kredi faiz oranlarıyla taşıt kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası sayesinde hayallerinizdeki araca kavuşmak için gereken finansman desteğini alabilirsiniz. İş Bankası’na ait olan taşıt kredisi kampanyasını incelediğimizde bu kampanyada kredi faiz oranlarının yüzde 1,45 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla alabildiğiniz taşıt kredisi için esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası aynı zamanda yüksek miktarlı bir kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü standart taşıt kredilerinin üst limiti 50 bin lira dolaylarındayken İş Bankası taşıt kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar kredi alınabiliyor.

Bankaya kredi başvurusu yaparken sizlere sunulan vade seçeneklerinden birini seçmeniz, başvuruyu bu şekilde yapmanız gerekiyor. Türkiye İş Bankası taşıt kredisi kampanyası için geçerli olan vade seçeneklerine baktığımızda vade seçeneklerinin 1 ay ile 48 ay arasında değiştiğini görüyoruz. Bu iki değer arasında yer alan tüm vade seçenekleriyle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankanın mevcut taşıt kredisi kampanyasından faydalandığınızda kredi tahsis ücreti ve araç kasko ücretini ödemeniz gerekiyor. Kredi tahsis ücreti alınan kredi miktarı üzerinden değerlendirilirken kasko ücreti aracın durumuna göre değişiyor. Yani daha pahalı ve kaliteli bir araç aldığınızda ödemeniz gereken kasko ücreti de otomatik olarak artıyor. 20 bin liralık bir taşıt kredisi paketi alacağınız zaman bunun için 105 TL kredi tahsis ücreti, 1380 lira kasko ücreti ödemeniz gerekiyor.

En yüksek vade seçeneği olan 48 ay vade seçeneğini kullanarak bankadan 20 bin lira kredi aldığınızda kredinizi yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla almış olursunuz. Almış olduğunuz bu kredi için bankaya her ay 618 lira taksit ödemeniz gerekir. Bu şekilde29 bin 664 lira ödeme yaparak borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol