Ana SayfaEkonomiTHY Mobil Uygulamasını Yeniledi

THY Mobil Uygulamasını Yeniledi
T

-

Türk Hava Yolları’nın mobil uygulamasının yenilendiği bildirildi. Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklama ile mobil sitenin yenilendiği duyuruldu.Dünyanın en çok ülke ve uluslararası alanına uçuş yapan havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın mobil uygulamasını yenilediği ve yeni özelliklerle yeniden hizmete soktuğu bildirildi. 

Türk Hava Yolları’nın yenilenen mobil uygulamasıyla kullanıcılar artık çok daha fazla seçeneği mobil uygulama ile kullanabilecek. Yapılan açıklamaya göre yeni güncellenen mobil uygulama ile kullanıcılar bilet satın alma ve rezervasyon işlerini hızlı biçimde mobil uygulama ile halledebilecek. Türk Hava Yollarına ait mobil uygulamanın yenilen bir özelliği de uygulamada artık “Miles&Smiles” hesabı yönetebilecek. Kullanıcılar büyük kolaylık sağlayacak bu uygulama her an her yerden mobil siteye ulaşılabilecek.

Türk Hava Yolları’nın yenilediği mobil uygulama ile check- in yapma özelliği de olacak. Böylelikle Türk Hava Yolların’da yer bildirimi yapma şansı olacak. Mobil uygulamaya güncelleme sonrası  eklenen bir başka özelliğin ise uçuşları takip etme özelliği olduğu belirtildi. Buna göre kullanıcılar artık Türk Hava Yolları’nda yapılacak uçuşların iniş ve kalkış saatlerini öğrenebilecek, uçakların hangi güzergahta olduğunu her an takip edebilecek. 

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği tarafından güncelleme açıklamasında site tasarımının da yenilendiği belirtildi. Yeni mobil sitenin daha sade bir tasarıma sahip olduğu bildirildi. Yeni mobil uygulamada sade bir renkte arka plan seçildiği, kategorilerin daha belirgin yapıldığı açıklandı. Türk Hava Yolları’na ait olan mobil uygulamada kullanıcıların daha  kolay kullanım sağlaması için güncelleme yapıldığı bildirilirken yeni özellikler arasında yolcu eklemek de olduğu açıklandı. Yenilenen mobil uygulamayı kullanan kişiler artık favori havalimanlarını belirleyebilecek ve son aradığı havalimanlarını görüntüleyebilecek. Kullanıcılar böylece zamandan tasarruf etmiş olacak. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol