Türkiye İş Bankası 25 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

0

İş Bankasından 25 Bin Liraya Kadar Düşük Faizli Kredi

Herhangi bir nedenle paraya sıkıştıysanız ve kredi çekmek istiyorsanız şu anda tercih edebileceğiniz bankalardan biri olarak karşınıza Türkiye İş Bankası çıkacaktır. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasını incelediğimizde bu kredinin sonbahara özel olarak düşük kredi faiziyle verildiğini görüyoruz. Öyle ki Türkiye İş Bankası için belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,22’den başlıyor. Ancak aldığınız kredinin miktarı ve kredi için talep etmiş olduğunuz vade seçeneği kredi faiz oranı üzerinde etkilidir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için size en yakın İş Bankası şubesine gelir belgeniz, kimliğiniz, ikamet adresinizi gösteren herhangi bir fatura ile başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’nın maaş müşterisi olan kişilerden gelir belgesi talep edilmiyor.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak üzere ön başvuruda bulunmak için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Kredinize olumlu cevap verilmesi durumunda bankanın şubelerinden birine uğrayarak gerekli belgelerle kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kampanyası dâhilinde çekebileceğiniz maksimum kredi tutarı 25 bin lira olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak İş Bankası sayesinde aldığınız kredi için talep edebileceğiniz en uzun vade seçeneği de 48 aydır.

25 bin lira ihtiyaç kredisi almak için 131 lira kredi tahsis ücreti, 155 lira hayat sigortası bedeli ödemeniz gerekiyor. Eğer bankadan aldığınız kredi için 48 aylık bir vade seçeneğinden faydalanmak isterseniz kredinizi geri öderken bankaya her ay 734 lira ödeme yapmanız gerekir. Böylece 35 bin 248 lira ödeyerek kredi borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın