Uygun Faiz Oranı ile Şekerbank İhtiyaç Kredisi

0

Müşterilerinin konut, taşıt, ev gereçleri, eğitim, sağlık gibi sektörlerdeki harcamalarına nakit desteği için Şekerbank ihtiyaç kredisi ile birlikte müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışıyor. Uygun faiz oranları ve uzun vade zamanları ile birlikte ihtiyaç kredisini müşterilerine en uygun şekilde sunmayı hedeflenen Şekerbank’ın ihtiyaç kredisi önümüze şu özellikleri ile çıkıyor. 

Müşterileri diledikleri zamanlarda taksitlerini 3 aya kadar varan sürelerde erteleme yapabiliyor. 

Kredi alan müşteriler en fazla 36 ay vade ile aldıkları kredileri ödeme imkanına sahipler. 

Vade süresince faiz oranları yüzde 1,65 aylık oranına sahip. 

Kredi alan kişilerden 150 liralık tahsis ücreti temin ediliyor. 

Kredi alan kişilerden kefil veya teminat alınmıyor. Fakat yüksek miktarlardaki krediler ve kredi notu düşük kişilerden kefil istenebiliyor. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvuruları internet sitesi, bankanın kendi ATM’leri, sms, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracı ile gerçekleştiriliyor. Buralardaki başvurular için hazırlanan formlar eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Kredi başvuru sonucu müşterilere en fazla 2 ile 3 gün içerisinde başvuru formlarındaki belirttikleri telefonlara kısa mesaj olarak gönderiliyor. 

Başvuruda bulunan kredi almak isteyen müşterinin; 

Kimlik fotokopisi 

Gelir belgesi örneği 

Ödenen fatura belgeleri 

Varsa ek gelir belgesi ve mal varlığını kanıtlayan belgeleri 

Bordro  belgesi ve maaşının üzerinde haciz olmadığına dair belgesi 

Banka tarafından istenen belgeler arasında yer alıyor. Başvuru yapmadan önce bu belgelerin hazır hale getirilmesi müşterinin sorumluluğuna ait. 

Başvuru yapan müşterilerin kredi notu banka tarafından ciddi derecede dikkate alınıyor. Düşük kredi notuna sahip müşterilerin kabul görme olasılığının çok düşük olduğunu belirtmekte fayda var. 

Şekerbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak ve kredi başvurusunda bulunmak için alternatif kanallardan olan 444 78 78 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın