Ziraat Bankası’ndan Çalışanlara 3 Ayda 1 Ödemeli Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0

Ziraat Bankası’ndan Çalışanlara Özel Kredi

Çalışanlara özel olarak kredi veren Ziraat Bankası bu kredi paketi için herhangi bir şekilde ücret talep etmiyor. Böylece Ziraat Bankası aracılığıyla kredi almak isteyen çalışanlar kredi için masraf ödemiyorlar. Biz kredi paketleri kampanyası dâhilinde verilen bu krediden faydalanmak için Çalışan Biz Tüketici Kredisi paketine başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra talep etmiş olduğunuz krediyi alabilirsiniz.

Çalışanlara özel olarak verilen bu kredi kampanyasında maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan kişiler daha şanslıdır. Çünkü Ziraat Bankası kredi başvuru esnasında gelir belgesi de talep ediyor. Ziraat Bankası üzerinden maaş alan kişilerin gelir belgesi vermesine gerek kalmıyor.

Kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu kredi faiz oranının yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,25 kredi faiz oranıyla alınabilen bu kredi için maksimum 48 ay vade talep edilebilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Kredinin geri ödeme seçeneklerini incelediğimizde Ziraat Bankası masrafsız kredi kampanyasının 3 ayda 1 ödemeli olduğunu görüyoruz. Yani yılda sadece 4 kez ödeme yaparak kredi borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

Kredide tahsis ücreti olmasa da sigorta yaptırmak zorunlu olduğu için çeşitli kalemlerde sigorta masrafı ödemeniz gerekiyor. Bunun için yıllık olarak 43 lira civarında hayat sigortası primi ödemeniz gerekiyor.

Eğer kredi kampanyasından 10 bin liralık paket alarak faydalanır ve bu krediyi 3 ayda bir ödeme yaparak geri ödemek isterseniz 4 yıla kadar vade talep edebilirsiniz. Böylece 16 ay boyunca taksitle 893 lira ödemeniz gerekir. Bu şekilde kredi borcunuzu sıfırlayabilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın