Ana SayfaKredilerAnadolubank’tan Düşük Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Anadolubank’tan Düşük Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Anadolubank Ev Kredisi

  Her ilde şubesi olmasa da büyükşehirlerin tamamında Anadolubank şubelerini bulabilirsiniz. Konut kredisi çekmek için tercih ettiğiniz banka Anadolubank olduğunda oldukça düşük kredi faiz oranlarıyla ev kredisi çekebiliyorsunuz. Zira devlet bankalarının dışında düşük kredi faiz oranıyla kredi veren ender bankalardan biri de Anadolubank’dır. Anadolubank’a ait konut kredisi kampanyası hem düşük kredi faiz oranı hem de az miktardaki masrafıyla dikkat çekiyor.

  Bankaya ödemeniz gereken kredi masraflarının başında ekspertiz ücreti geliyor. Ekspertiz ücreti için çok fazla ücret kesmeyen Anadolubank bu işlem için sizlerden yaklaşık olarak 415 lira tahsil ediyor. Ekspertiz ücretine ek olarak kredi alan kişilerden tahsil edilen bir diğer masraf ise kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti alınan kredi üzerinden hesaplanıyor ve kredinin binde 5’i olarak müşterilerden alınıyor. Dolayısıyla 100 bin lira Anadolubank konut kredisi alan bir kişi bu kredi için 915 lira masraf ödüyor.
  Yıllık maliyet oranı 13,94 olan bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler kredi için en fazla 120 ay vade talep edebiliyorlar. 120 ay vadeli olarak aldığınız bu kredinin bütün taksitleri eşit olacaktır, sabit faiz oranlı konut kredisi kampanyası sayesinde taksit miktarınız artış göstermez.

  Anadolubank konut kredisi kampanyasından 100 bin lira olarak faydalanan kişiler 120 ay vade seçeneğinde bankaya her ay 1427 lira ödeme yaparlar. Bu şekilde 10 yılın sonunda yapılan toplam ödeme 172 bin 248 lira olacaktır. Bankaya ödemeniz gereken faiz miktarı masraflar hariç 71 bin 333 lira oluyor. Krediye başvuruda bulunmak istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubesine uğramanız gerekiyor. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,249TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...