Ana SayfaKredilerAnadolubank’tan Düşük Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Anadolubank’tan Düşük Masraflı Uygun Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi
A

-

Anadolubank Ev Kredisi

Her ilde şubesi olmasa da büyükşehirlerin tamamında Anadolubank şubelerini bulabilirsiniz. Konut kredisi çekmek için tercih ettiğiniz banka Anadolubank olduğunda oldukça düşük kredi faiz oranlarıyla ev kredisi çekebiliyorsunuz. Zira devlet bankalarının dışında düşük kredi faiz oranıyla kredi veren ender bankalardan biri de Anadolubank’dır. Anadolubank’a ait konut kredisi kampanyası hem düşük kredi faiz oranı hem de az miktardaki masrafıyla dikkat çekiyor.

Bankaya ödemeniz gereken kredi masraflarının başında ekspertiz ücreti geliyor. Ekspertiz ücreti için çok fazla ücret kesmeyen Anadolubank bu işlem için sizlerden yaklaşık olarak 415 lira tahsil ediyor. Ekspertiz ücretine ek olarak kredi alan kişilerden tahsil edilen bir diğer masraf ise kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti alınan kredi üzerinden hesaplanıyor ve kredinin binde 5’i olarak müşterilerden alınıyor. Dolayısıyla 100 bin lira Anadolubank konut kredisi alan bir kişi bu kredi için 915 lira masraf ödüyor.
Yıllık maliyet oranı 13,94 olan bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler kredi için en fazla 120 ay vade talep edebiliyorlar. 120 ay vadeli olarak aldığınız bu kredinin bütün taksitleri eşit olacaktır, sabit faiz oranlı konut kredisi kampanyası sayesinde taksit miktarınız artış göstermez.

Anadolubank konut kredisi kampanyasından 100 bin lira olarak faydalanan kişiler 120 ay vade seçeneğinde bankaya her ay 1427 lira ödeme yaparlar. Bu şekilde 10 yılın sonunda yapılan toplam ödeme 172 bin 248 lira olacaktır. Bankaya ödemeniz gereken faiz miktarı masraflar hariç 71 bin 333 lira oluyor. Krediye başvuruda bulunmak istiyorsanız size en yakın Anadolubank şubesine uğramanız gerekiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol