Ana SayfaKredilerHalkbank 20 Bin Lira Taşıt Kredisi

Halkbank 20 Bin Lira Taşıt Kredisi
H

-

Halkbank’tan Avantajlı Taşıt Kredisi Kampanyası

Araç sahibi olmak için kredi çekmek isterseniz kredinizi uygun kredi faiz oranıyla verebilecek olan bankalardan birinin Halkbank olduğunu bilmeniz gerekiyor. Halkbank taşıt kredisine başvuruyu sadece şubelerden yapabiliyorsunuz. Çünkü bu kredi başvurusunda aracın ruhsatının da bulunması gerekiyor. Buna ek olarak kredi çekmek isteyen kişinin gelir belgesi, kimlik belgesi ve adresini belirten bir faturayı Halkbank’a ibraz etmesi gerekiyor.

Halkbank taşıt kredisi fırsatından faydalanmak gibi bir fikriniz varsa bunun için en az 1 kişiyi kefil göstermeniz gerekir. Halkbank gerekli görürse daha fazla kefil talep edebilir. Eğer kefilsiz taşıt kredisi çekmek isterseniz aynı kredi faiz oranıyla taşıt kredisi veren Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ı tercih edebilirsiniz.

Halkbank taşıt kredisi kampanyası dâhilinde alabileceğiniz kredi en fazla aracın yarı fiyatı olabilir. Yani sahip olmak istediğiniz aracın değerinin yüzde 50’sine sahip olmanız gerekiyor. Bunun dışında sizlerden istenen birtakım masraflar da bulunuyor. Masraflardan ilki kredinin binde 5’i olarak alınan kredi tahsis ücretidir, buna ek olarak taşıt sigortası ve kaskosu yaptırmanız gerekebilir. Sigorta primlerine ait net detayları kredi başvurunuz esnasında Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz. Zira prim tutarları kişilerin durumlarına göre değişiklik gösterebiliyor.

737 lira aylık taksitle 20 bin lira taşıt kredisi almak isterseniz 20 bin liralık taşıt kredisi başvurusunu 36 ay vade seçeneğiyle yapmanız gerekiyor. Dilerseniz bu kredi için 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. 36 ay vadede 20 bin liralık taşıt kredisinin masraflarla birlikte toplam geri ödeme bedeli 26 bin 652 lira olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol