Uluslararası düzeyde ciddi bir pazar ağına sahip olan Ford, ülkemizde de büyük rakamlarda satış gerçekleştirmiş olan bir araba markası olarak biliniyor. Son zamanlardaki kampanyaları ile ülke genelinde bayilerindeki satışları artırmayı hedefleyen Ford, yeni bir kampanya sundu. Ford’un bu kampanyasına göre araba almak isteyenlere faizsiz kredi imkanı sunulacak. 2016 Ekim ayı dönemi boyunca süreceği bildirilen bu uygulamaya araba sahibi olmak isteyenlerden oldukça yoğun bir ilgi gösterildi.  

Ford Kuga, C-Max, Focus ve Mondeo modellerine sahip olmak isteyenler 24 bin liraya kadar faizsiz bir şekilde kredi sahibi olabiliyorlar. Toplam vade süresi ise en fazla 20 ay olarak belirlenmiş görünüyor. Otomobillerin yanı sıra Ford kampanyası ile ticari araçlarda da faizsiz kredi imkanına sahip olunabiliyor. Ford ticari araç modelleri arasında yeni yer bulan Ford Ranger modelini almak isteyen kişiler 12 ay vade süresi ile yine sıfır faiz oranıyla 36 bin liraya kadar varan kredi alma imkanına sahip olacaklar.  

Yeni kampanya ile birlikte sunulan faizsiz kredi imkanının yanı sıra araçlardaki garanti kapsamları da genişlemeye başladı. Ekim sonuna kadar otomobil modellerinden birisini satın alanlara 4 yıl süre ile 100 bin kilometre sürüş vaktine kadar Ford tarafından garanti süresi veriliyor. Ticari araç alan kişilerde 3 yıl süre ile sınırsız kilometre sürüş vakti kadar Ford garantisi sahibi olabiliyor.  

Kampanyanın bitişi için sayılı günler kaldı. Ekim ayı sonuna kadar sürecek kampanya hakkında bilgi almak isteyenler Ford’un resmi sitesini yada Ford yetkili bayilerini ziyaret etmeleri yeterli olacaktır.  

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın