Halkbank’tan Avantajlı İhtiyaç Kredisi

Kısa vadeli az miktarda nakit ihtiyaçlarınız için Halkbank tarafından ortaya koyulan bir kampanya olan Kredimini kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kredimini kampanyasından faydalanan kişiler düşük kredi faiz oranlarıyla kredi çekebiliyorlar, bu kredi için belirlenen maksimum limit 5 bin liradır. Kredi kampanyasından 5 bin liradan daha fazla kredi çekemezsiniz, daha fazla kredi çekmek isteyen kişilerin standart ihtiyaç kredisi paketlerini incelemeleri gerekiyor.

Kredimini ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde en fazla 5 bin lira kredi almanıza müsaade eden Halkbank bu kredi kampanyası için vade seçeneğini de kısa olacak şekilde belirlemiş. En fazla 5 bin lira kredi alabildiğiniz bu kampanyadan faydalanmanız durumunda yine en fazla 10 ay vade talep edebiliyorsunuz. 10 aydan daha fazla vade talebinde bulunmanız söz konusu olamaz.

Halkbank ihtiyaç kredisi paketlerinden biri olan Kredimini ihtiyaç kredisi paketi sayesinde kredi aldığınızda düşük bir kredi faiz oranıyla karşılaşıyorsunuz. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda yüzde 1,20 olduğunu görüyoruz. Halkbank ihtiyaç kredisi için belirlenen bu kredi faiz oranı sabit olup vade seçeneklerine göre değişiklik göstermez.

5 bin liralık Halkbank ihtiyaç kredisi paketinden faydalanmanız durumunda bankaya 25 liralık kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Bu kredi tahsis ücretine ek olarak ödemeniz gereken sigorta prim bedelleri kişinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu konuda en net miktarı Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz. 

Almış olduğunuz 5 bin liralık Halkbank ihtiyaç kredisi için 10 ay vade talep ettiğinizde Halkbank’a her ay 540 lira ödemeniz gerekiyor. Toplamda 5404 lira ödeme yaparak kredi borcunuzun tamamını ödemiş olursunuz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın