Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Kaskolu Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası Kaskolu Taşıt Kredisi
T

-

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi almak için tercih edilebilecek bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası bu krediyi yüzde 1,45 kredi faiz oranıyla sunuluyor. Uygun bir kredi faiz oranıyla sunulan taşıt kredisi kampanyası sıfır araçlar ve ikinci el araçlar için tercih edilebiliyor. Kredi için gerekli başvuruyu İş Bankası şubelerinden yapabiliyorsunuz, kredi başvurusu esnasında kredi faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Düşük faizli taşıt kredisi kampanyasından faydalanırken belli bir yaşı geçen araçlar için kredi alamayacağınızı unutmamanız gerekiyor. Bu durum aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Bu konudaki en net bilgiyi Türkiye İş Bankası şubelerinden alabilirsiniz.

Kaskolu taşıt kredisi almak için araca ait belgeleri de yanınıza alarak Türkiye İş Bankası şubelerine uğramanız gerekiyor. Daha sonra kredi başvurusunda bulunabilir, kısa sürede kredi çekebilirsiniz.

Taşıt kredisi için belirlenen vade seçeneklerini incelediğimizde bu vade seçeneklerinin oldukça esnek bir şekilde sizlere sunulduğunu görüyoruz. 1 aydan başlayan vade seçenekleri 48 aya kadar çıkabiliyor, dolayısıyla aldığınız kredi için 4 yıla kadar vade talep etme hakkınız bulunuyor.

Bu taşıt kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Krediyi alırken bankanın komisyonlarını ve 3. Kişiye ödenen masrafları da sizin ödemeniz gerekiyor.

20 bin liralık bir kredi aldığınızı varsayarsak bu kredi için 105 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretine ek olarak yaklaşık 1380 lira da kasko sigortası için ödeme yapmanız gerekiyor. Kasko sigortası primi aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir.

20 bin lirayı 48 ayda Türkiye İş Bankası’na geri ödemek isterseniz İş Bankası’na her ay 618 lira ödeme yapmanız gerekir. Böylece almış olduğunuz krediyi bu bankaya 29 bin 664 lira olarak geri ödersiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol