Denizbank Facebook Üzerinden Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Veriyor!

0

Facebook’tan Kredi Başvurusuna 55 Bin TL

Facebook uygulaması üzerinden kredi başvurularını alan Denizbank, Facebook uygulaması başvuruları için geçerli olan Facebook kredisi kampanyası dâhilinde 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriyor. 55 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler Denizbank’ın geçerli kredi kampanyasından faydalanmak üzere Facebook uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler.

Facebook kredisi için belirlenen kredi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi faiz oranlarının değişken olduğunu görüyoruz. Zira 1 ay vadeli kredi aldığınızda ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı 1,35 olurken aynı kredi için 48 ay vade talep etmeniz durumunda kredi faiz oranı 1,48’e kadar yükseliyor.

Facebook kredisi Denizbank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Aynı bankanın diğer kredilerine ait kredi faiz oranlarına baktığımızda karşımıza çıkan kredi faiz oranlarının neredeyse tamamının Facebook kredisine nazaran daha yüksek olduğunu görüyoruz.

Facebook kredisi almak isteyen kişiler başvuruları esnasında kredi için talep ettikleri vade seçeneklerini de başvuru formuna işaretlerler. Denizbank Facebook kredisi için belirlenen kredi vadesi seçenekleri 1 aydan başlayarak 48 aya kadar yükseliyor.

Denizbank Facebook kredisi sayesinde ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler alt limiti 1000 TL olmak üzere bankaya 55 bin liralık ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

55 bin lira kredi alan kişilerin 288 lira kredi tahsis ücretine ek olarak hayat sigortası bedellerini de ödemeleri gerekiyor. Bu krediyi alan kişiler 55 bin lira için 48 ay vade talep ettiklerinde Denizbank’a borçlarını ödemek üzere her ay 1712 liralık ödeme yaparlar. Bu şekilde bankaya yapılacak toplam ödeme ise 82 bin 192 lira olacaktır. Kredi başvurusu yapmak için Facebook hesabınızı kullanabiliyorsunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın