Halkbank’tan 2017 Kadar Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

0

Halkbank’tan İster Masrafız İster Uygun Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Esnaf ve sanayiciye finansman sağlamak amacıyla kurulan ve bir devlet bankası olan Halkbank ihtiyaç sahipleri için 2017 yılına kadar erteleme şansı olan ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Halkbank’ın şimdi al 2017 öde sloganıyla duyurduğu kredi 2017 kampanyasıyla Halkbank kredi ödemelerini 2017 yılına kadar erteleme şansı sunarken isteğe bağlı masrafsız kredi veya düşük faiz oranlı kredi imkanı sunuyor.

Halkbank kredi 2017 kredisiyle ihtiyaç sahiplerine 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanabilme şansı tanıyor. Halkbank kredi 2017 kampanyasıyla internet bankacılığı, mobil bankacığı veya SMS yoluyla kredi başvurusu yapan ihtiyaç sabilerine 15000 TL’ye kadar kredi limiti belirleme şansı sunarken banka şubelerinden başvuru yapan müşterilerine 50000 TL’ye kadar kredi limiti sunuyor.

Halkbank kredi 2017 kampanyasıyla finansman ihtiyacı olan bireylere isteğe bağlı olarak masrafsız kredi veya uyun faiz oranlı kredi imkânı sunuyor. Halkbank kerdi 2017 kampanyası çerçevesinde masrafsız kredi kullanmak isteyen müşterisine 1,25% faiz oranından kredi verirken masraflı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterisine 1,19% faiz oranından kredi veriyor. Fakat bu faiz oranları Halkbank’tan hayat sigortası yaptırmak isteyen ve kredili mevduat açtırmak isteyenler için geçerlidir.

Halkbank’tan 50000 TL miktarında 48 ya vadeli ile 1,19% faiz oranından kredi çekerseniz kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 18,8924% olur. Kredinizin aylık taksiti 1446,27 TL olurken kredi tahsis ücreti 262,50 TL olur.  Yılık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

Kredi 2017 kampanyasına SMS göndererek, internet bankacılığıyla, mobil bankacılıkla ya da Halkbank şubelerine giderek başvurabilirsiniz.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın