Odeabank’tan Masrafsız Konut Kredisi Kampanyası

0

Odeabank’tan Avantajlı Konut Kredisi Kampanyası

Konut kredisi almak için Odebank’ı tercih etmeniz durumunda bu bankaya kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmiyor. Çünkü Odeabank müşterilerine masrafsız kredi paketi sunuyor. Aldığınız bu masrafsız kredinin kredi faiz oranı da bir hayli düşük. Bu durum kredi için bankaya az miktarda kredi faiz farkı ödemeniz anlamına geliyor.

Odeabank konut kredisi için belirlenen üst limit 1 milyon liradır. Yani bu bankadan kredi almak istediğiniz takdirde kredi başvurunuzu 1 milyon liraya kadar yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Odeabank şubesine uğrayarak kredi hakkında daha detaylı bir bilgi de alabilirsiniz.

Odeabank konut kredisi faiz oranları 120 ay vadeli 100 bin liralık kredi paketi için yüzde 1,2 olarak belirlenmiştir. Bu kredi faiz oranı vade seçimine ve kredinin miktarına göre değişiklik gösterebilir. Kimlik belgeniz, gelir belgeniz ve almak istediğiniz evin tapusunu yanınıza alarak Odeabank şubelerine uğrayabilir, kısa sürede başvurunuzu yapabilirsiniz.

Alacağınız bu kredi için bankaya ödemeniz gereken bazı masraflar bulunuyor. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmese de 186 liralık ipotek tesis bedelini ve 460 liralık ekspertiz ücretini bankaya ödemeniz gerekiyor. Bu masrafların yanı sıra sigorta primlerini de sizin ödemeniz gerekiyor. 

100 bin liralık bir kredi için yaklaşık olarak toplam masraf 1762 lira olacaktır. Kredi için talep edebileceğiniz vade seçenekleri 10 yılla sınırlıdır, maksimum 10 yıl, minimum 1 ay olmak şartıyla istediğiniz vade seçeneğini seçebilirsiniz.

100 bin liralık borcu 120 ayda geri ödemek istediğinizde Odeabank’a her ay 1576 lira ödeme yapmanız gerekir. Her ay bu parayı ödediğinizde Odeabank’a toplamda 189 bin 217 lira ödeme yaparak borcunuzu kapatabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın