Ana Sayfa Krediler PTT ve ING Bank’tan Herkese Ortak Kredi Kampanyası

PTT ve ING Bank’tan Herkese Ortak Kredi Kampanyası

-

PTT yakın geçmişten başlayarak bünyesinde yer vermeye başladığı bankacılık hizmetlerini geliştirme konusunda yoğun atılımlar içerisinde. Bu doğrultuda çeşitli bankalarla ortak kampanyalar düzenlemekten de geri durmuyor.

ING Bank ile ortak kredi kampanyası çalışması gerçekleştiren PTT, bu kredi kapsamında bütün müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Emekli müşterilerinin ise kampanyada farklı avantajları bulunmaktadır.

PTT Müşterileri İçin Azami 20.000 Türk Lirası

PTT ve ING Bank “Ortak Kredi” kampanyasında iki farklı seçenek bulunmaktadır. İlk seçenekte tüm PTT müşterileri sunulan kredi kampanyasından faydalanabilirken, ikinci seçenekte emekli müşterilere özel avantajlar tanınmaktadır.

Tüm PTT müşterileri için kampanya dahilinde azami 20.000 Türk Lirasına kadar kredi imkanı sunulmuştur. Bu seçenekte kullanılan finansman 48 aya kadar vadelendirilerek geri ödenebilmektedir. Emekli müşterilere oranla uygulanacak faiz oranı daha yüksektir. PTT müşterileri için bu kampanyada aylık yüzde 1,99 oranında faiz belirlenmiştir.

10.000 Türk Lirası kredi kullanan bir PTT müşteri 48 ay boyunca bankaya aylık 360 lira taksit ödemesi yapacaktır.

Emekliler İçin Maksimum Kredi Tutarı 45.000 Türk Lirası

Kredi kampanyası kapsamında emeklilere ayrıcalıklı haklar tanınmıştır. Diğer müşteriler için kullanılabilecek azami tutar olan 20.000 Türk Lirası, söz konusu emekliler olduğunda 45.000 Türk Lirasına yükselmektedir. Ayrıca diğer müşterilerde geçerli olan aylık yüzde 1,99 faiz oranı, emekliler için 1,54 seviyesine indirilmiştir. Bu sayede emekliler daha az faiz yükü ile finansman sağlama imkanına kavuşmaktadırlar.

48 ay vadeye kadar borçlarını ödeme imkanı da emeklilerin tercihindedir. 10.000 Türk Lirası kredi kullanan bir PTT emekli maaş müşterisi; 48 ay boyunca aylık 320 Türk Lirası taksitler ödeyerek borcunun geri ödemesini yapabilecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,420TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler