Ana SayfaKredilerVakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi Devam Ediyor!

Vakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi Devam Ediyor!
V

-

Vakıfbank’tan Yüksek Miktarlı İhtiyaç Kredisi Paketi

Standart Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketine ek olarak sunulan Vakıfbank sonbahar kredisi kampanyası yüksek miktarda kredi almak isteyenler için uygun bir kredi paketi olarak sunuluyor. Bu bağlamda Vakıfbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler 50 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabildiğiniz bu paket için belirlenen kredi faiz oranı ise 48 ay vade 1,26 olarak belirlenmiş.

Vakıfbank sonbahar kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı 1,26 iken aynı kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 18,43 olarak belirlenmiş. Bu krediyi alan kişilerin taksit miktarları değişmiyor, kredi alındıktan sonra eşit taksitlerle bankaya geri ödenebiliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketlerinden biri olan sonbahar kredisinde vade seçeneklerinin oldukça uzun olduğu görülüyor. Zira bu krediyi alan kişiler almış oldukları krediyi 48 aya kadar vadeli olarak ödeyebiliyorlar. Size en yakın Vakıfbank şubesine gelir belgeniz, kimlik belgeniz ya da ehliyetinizle başvuru yapmanız halinde size özel kredi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Mevcut kredi kampanyası için ödemeniz gereken masrafların başında kredi tahsis ücreti geliyor. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredi miktarı üzerinden hesaplanır ve kredinin yüzde 0,5’i olarak hesaplanır. Buna ek olarak hayat sigortası bedelini de sizin ödemeniz gerekiyor, hayat sigortası primi kişinin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Vakıfbank sonbahar kredisi kampanyası sayesinde 15 bin lira ihtiyaç kredisi alan bir kişi bu kredi için 48 ay vade talep etmesi durumunda kredi için her ay 441 lira ödeme yapar. Bu şekilde 48 ay boyunca kredi taksiti ödemeye devam eden kişi toplamda 21 bin 279 liralık ödeme yaparak kredi borcundan kurtulabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol