Ana SayfaKredilerİş Bankası 2/B Kanunu Kapsamındaki Hak Sahiplerine Kredi İmkanı Sunuyor

İş Bankası 2/B Kanunu Kapsamındaki Hak Sahiplerine Kredi İmkanı Sunuyor

-

İş Bankası’ndan Uzun Vadeli 2/B Kredisi

İş Bankası 6292 sayılı kanun gereği satılan ormanlıktan çıkmış ve hazineye ait olan araziler üstünde hak sahibi olanlara kredi kullanma imkanı sunuyor. İş Bankası 2/B kredisiyle 2/B yaralanabilecek müşterilerine veya müşterisi olmak isteyenlere kredi imkanı sunarak 2/B yasası kapsamında peşin ödemelerden yararlanma fırsatı sunuyor. İş Bankası 2/B kredisi kampanyasıyla hak sahiplerine uzun vade seçenekleri sunarak bütçelerine zorlamadan hak sahiplerinin 2/B’den yararlanabilmelerini sağlıyor.

İş Bankası 2/B kredisi kampanyasıyla 2/B kanunu kapsamında arazi sahibi olma imkanı tanınmış kişilere 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. İş Bankası sunduğu imkan kapsamında 2/B kanundan yaralanabilecek bireylerin 2/B kanunu kapsamında peşin ödemelerde %60 indirim şansını yakalamasını sağlarken hak sahiplerinin bütçesini de zorlamıyor.

İş Bankası’nın 2/B kanunu kapsamındaki hak sahiplerine özel kampanyası 2/B kredisiyle kredi kullanmak isteyen müşterilerine istedikleri vade oranına göre faiz oranı belirliyor. 60 aya kadar vade seçeneklerine 1,19% faiz oranı belirleyen İş Banaksı 60-120 ay arası vade seçeneğine 1,24 faiz oranından işlem yapıyor. Ayrıca İş Banaksı 2/B kredisini sadece söz konusu arsanın ipotek ederek veriyor ve kefil istemiyor.

İş Bankası 2/B kredisine 2/B arazilerinden faydalanmak için başvuru ücreti yatırdığınızı belgeleyen hesap belgesi, hak sahipliğinizi belirleyen resmi yazılı tebligat metni ve İş Bankası tarafından istenecek diğer belgeler ile başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol