Ana SayfaGündemGaranti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi
G

-

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında 100.000 Türk Lirasına kadar kredi imkanı sunmaktadır. Krediden faydalanmak isteyen müşterilerin; bankanın anlaşmalı olduğu otomobil markalarından birini tercih etmeleri gerekmektedir.

48 Aya kadar vade imkanı sunulan kampanya uyarınca müşterilere aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulanmaktadır.

Anlaşmalı Otomobil Markalarına Dikkat

Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında finansman kullanarak araç almak isteyen müşterilerin; “Audi, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Lancia, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Skoda, Seat, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen” markalı otomobillerden birini tercih etmeleri gerekmektedir. Zira banka bu markalar dışında kalan otomobil alımları için kredi imkanı sunmamaktadır.

Bankadan kredi kullanarak taşıt almak isteyen bir müşteri kasko yaptırmak zorundadır. Ayrıca müşteriye hayat sigortası yaptırılması da bankaca zaruri tutulmuştur. Ayrıca kredi vadesi boyunca taşıt üzerine rehin konulmaktadır.

Kredi Tahsis Ücreti Binde 5

Garanti Bankası taşıt kredisi kullanan müşterilerinden bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı almaktadır. Kredi tahsis ücreti adı altında alınan bu meblağ, müşterinin çektiği kredi tutarının binde beşi oranındadır. 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri bankaya 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır.

48 ay vadede geri ödemek üzere 100.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri; KASKO primi, hayat sigortası poliçe primi, kredi tahsis ücreti ve taşıt rehin ücreti olmak üzere toplamda 2.800 Türk Lirası masraf ödemesi yapacaktır.

100.000 Türk Lirası finansman alan müşteri bankaya 48 ay boyunca aylık 3.100 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Kredi borcu tamamlandığında bankaya yapılan toplam ödeme tutarı 148.000 Türk Lirasını bulacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol