Vakıf Katılım Bankası Tüketici Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Nakde sıkışan ancak bankalardan faizle borç almak istemeyen vatandaşlar için katılım bankaları tercihi ön plana çıkmaktadır. Vakıf Katılım da kar payı oranları ile tüketici finansmanı veren bankalar arasında.

Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanında müşterilerinden gelir belgesi istemekle birlikte, kefil ya da ipotek talep etmemektedir.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Kredisi Azami Tutar 50.000 Türk Lirası

Vakıf Katılım Bankası tüketici kredisi dahilinde vade seçeneklerini diğer finansman kampanyalarına göre daha kısa tutmuş durumda. Vakıf Katılım kar payı oranlarını müşterinin tercih ettiği borçlanma vadesine göre belirlemektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından müşterilere 24 ay vadeye kadar finansman kullanımlarında aylık yüzde 1,62 oranında kar payı uygulanmaktadır. 25- 36 ay arası vadelerde ise katılım bankası tarafından uygulanan oranlar aylık yüzde 1,63 seviyesine yükseltilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Kredi Tahsis Ücreti Olarak Kullanılan Meblağın Binde 5’i Alınmakta

Tüketici finansmanı dahilinde likidite kullanmak isteyen müşteriler için banka tarafından azami miktar olarak 50.000 Türk Lirası destek sağlanmaktadır. Banka müşterilerin kullandığı finansman meblağı üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. 50.000 Türk Lirası finansman kullanımı için bu meblağ 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Ayrıca finansman vadesi boyunca banka tarafından müşteriye hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası poliçe primi ücreti de müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

10.000 Türk Lirası finansman kullanarak borcunu bankaya 36 ay vadede ödemek isteyen bir müşteri aylık takribi 400 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapmak durumundadır. Kredi vadesi sonunda bankaya ödenen toplam meblağ yaklaşık 14.400 Türk Lirası seviyesinde gerçekleşecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...