Ana SayfaKredilerVakıf Katılım Bankası Tüketici Kredisi

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Nakde sıkışan ancak bankalardan faizle borç almak istemeyen vatandaşlar için katılım bankaları tercihi ön plana çıkmaktadır. Vakıf Katılım da kar payı oranları ile tüketici finansmanı veren bankalar arasında.

Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanında müşterilerinden gelir belgesi istemekle birlikte, kefil ya da ipotek talep etmemektedir.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Kredisi Azami Tutar 50.000 Türk Lirası

Vakıf Katılım Bankası tüketici kredisi dahilinde vade seçeneklerini diğer finansman kampanyalarına göre daha kısa tutmuş durumda. Vakıf Katılım kar payı oranlarını müşterinin tercih ettiği borçlanma vadesine göre belirlemektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından müşterilere 24 ay vadeye kadar finansman kullanımlarında aylık yüzde 1,62 oranında kar payı uygulanmaktadır. 25- 36 ay arası vadelerde ise katılım bankası tarafından uygulanan oranlar aylık yüzde 1,63 seviyesine yükseltilmektedir.

Kredi Tahsis Ücreti Olarak Kullanılan Meblağın Binde 5’i Alınmakta

Tüketici finansmanı dahilinde likidite kullanmak isteyen müşteriler için banka tarafından azami miktar olarak 50.000 Türk Lirası destek sağlanmaktadır. Banka müşterilerin kullandığı finansman meblağı üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. 50.000 Türk Lirası finansman kullanımı için bu meblağ 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Ayrıca finansman vadesi boyunca banka tarafından müşteriye hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası poliçe primi ücreti de müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

10.000 Türk Lirası finansman kullanarak borcunu bankaya 36 ay vadede ödemek isteyen bir müşteri aylık takribi 400 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapmak durumundadır. Kredi vadesi sonunda bankaya ödenen toplam meblağ yaklaşık 14.400 Türk Lirası seviyesinde gerçekleşecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...