TEB’den Ramazana Özel Masrafsız 3 Dk’da Onaylı 30.000 TL Kredi!

0

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ramazan Bayramı’na özel 3 dakikada onaylı, kefilsiz ve teminatsız ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. TEB Bayram kredisi kampanyası dahilinde 30.000 TL’ye kadar uygun faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz.

Başlıklar

3 Dk’da Onaylı TEB Bayram Kredisi Kampanyası

TEB Bayram kredisi kampanyasına yerinden kalkmadan, banka şubesine gitmeden internet bankacılığından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra banka 3 dakika içinde kredinizin onaylanıp onaylanmayacağını size bildirmektedir. Başvurunuz onaylanırsa bankanın destek merkezi sizi arar, müsait olduğunuz bir gün için sizde randevu alır, sizi ziyaret ve ödeme planları ve diğer işlemler tamamlanır. Kredi ödemeleri de banka şubeleri haricinde internet ve mobil şubesinden, destek merkezinden ya da ATM’lerinden yapabilirsiniz.

Düzenlenen bayram kredisi 48 aya varan vade seçenekleri ile sunulur. Ödemelerinizi aylık eşit taksitler halinde yapabilirsiniz. Eğer banka müşteriyseniz başvurunuz onaylanması halinde kredi doğrudan hesabınıza yatar. Eğer banka müşteri değilseniz banka çalışanları sizi ziyaret eder. 24 aya kadar yüzde 1,54 oranında, 24 aydan 48 aya kadar ise yüzde 1,57 oranında faiz uygulanır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Masrafsız 5.000 TL Bayram Kredisi

TEB Bayram kredisi için 24 ay vade 5.000 TL kullanmanız halinde aylık kredi ödemeniz 259,83 TL olacaktır. Yüzde 1,54 faiz uygulanıp, dosya masrafı ücreti de alınmamaktadır. Ancak 211 TL tutarında hayat sigortası ücreti tahsil edilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.