Odeabank ticarete destek kredisi ile nakit sıkıntısı yaşayan esnafa destek olmaya hazırlanıyor. KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ve küçük esnafa fırsat niteliğinde olan ticarete destek kredisi kampanyasında müşteriler için birçok olanak bulunmaktadır.

Odeabank ticarete destek kredisi kapsamında kullanılabilecek kredi miktarının üst limitini 100.000 Türk Lirası olarak belirlemiş durumdadır. Ticarete destek kredisi kampanyası dahilinde finansman kullanan esnaf bankaya yapacağı geri ödemelerine 2017 yılında başlama imkanına sahiptir. Bu durum kampanyadan yararlanmak isteyen ticari müşteriler için önemli bir fırsat niteliğindedir.

4 Ay Taksit Ödememek Mümkün!

Odeabank ticarete destek kredisi dahilinde ticari müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Ticari müşteri aldığı krediyi aylık sabit ve eşit taksitlerle bankaya geri ödeyebileceği gibi farklı ödeme seçeneklerinden de faydalanabilecektir. Aylık periyotlarda sabit gelir sahibi olmayan müşteriler için üçer aylık dönemler halinde kredilerini ödeme imkanı banka tarafından tanınmıştır. Ayrıca piyasanın çalkantılı durumunu göz önünde bulunduran Odeabank; müşteri talebine göre “4 aylık ödemesiz dönem” fırsatını müşterilerine sunmaktadır.

72 Aya Kadar Vade İmkanı

Ticarete destek kredisi kapsamında 100.000 Türk Lirasına kadar likidite imkanına sahip olan küçük esnaf, kullandıkları krediyi 6 yıl vadeye yayarak geri ödeme yapabilmektedir. Odeabank taksitli ticari kredisi uyarınca sunduğu vade seçeneklerinde faiz oranı değişikliği yapmayarak bütün vade seçeneklerinde oranı 1,20 seviyesinde sabit tutmaktadır.

Müşteriler aldıkları kredinin binde beşi oranında Odeabank’a kredi tahsis ücreti ödemekle yükümlüdürler. 100.000 Türk Lirası kredi kullanımında bu ücret 500 Türk Lirası olarak esnafa yansıtılmaktadır.  Ayrıca ticari müşteriler kredi vadeleri boyunca sigorta yaptırmak zorundadırlar. Sigorta poliçe ücretleri de müşterinin karşısına çıkacak masraflardan biridir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın