Halkbank Dost İhtiyaç Kredisiyle İhtiyaç Kredinizi Masrafsız Halkbank’a Transfer Edebilirsiniz

Halkbank Dost İhtiyaç Kredisiyle İhtiyaç Kredinizi Yeninden Yapılandırabilirsiniz

Küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye finansman sağlaması amacıyla kurulan Halkbank ihtiyaç kredisini transfer ederek yeniden yapılandırmak isteyenler için dost ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Halkbank dost ihtiyaç kredisi kampanyasıyla diğer bankalardan kullandığınız ihtiyaç kredisini Halkbank’a masrafsız bir şekilde transfer ederek uygun vade ve düşük faiz oranından yaralanabilirsiniz. Halkbank uygun vade ve oranlı dost ihtiyaç kredisini kullanarak diğer bankalardan aldığınız ihtiyaç kredinizi yeniden yapılandırabilir ve toplam ödemelerinizi azaltabilirsiniz.

Halkbank dost ihtiyaç kredisi kapsamında ihtiyaç kredisini Halkbank’a transfer etmek isteyenlere 48 aya varan esnek vade seçeneklerinden yaralanma fırsatı sunuyor. Halkbank dost ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaç kredisini transfer etmek isteyenlere 48 ay vade yanından 1,28 faiz oranından kredisini yeniden yapılandırma şansı da sunuyor.

Halkbank’tan 48 ay vadeli 1,28 faiz oranından 10.000 TL miktarında dost kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 296,01 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 14.208,58 TL olur. 48 ay vadeli 10.000 TL dost ihtiyaç kredisinin yıllık toplam maliyeti ise yüzde 20,0717 olur. Halkbank dost ihtiyaç kredisini masrafsız kullanıma sunduğu için kredi tahsis ücreti alınmazken hayat sigortası istenmektedir. Hayat sigortası primi takriben 35 yaşındaki bir erkek için yıllık 30 TL’dir. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranına faiz ve vergiler dahildir.

Halkbank dost ihtiyaç kredisi kapsamında ihtiyaç kredinizi nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, çalışma durumuna göre gelir belgesi, ek gelir varsa bunu kanıtlayan bir belge ile Halkbank şubelerine giderek transfer edebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.