Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Enerji Tasarrufu Yatırımlarına Çevreci Kredi

İş Bankası’ndan Enerji Tasarrufu Yatırımlarına Çevreci Kredi

-

İş Bankası’ndan Çevre Dostu Çevreci Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti sunan İş Bankası dünyanın önemli sorunlarından biri olan enerji tasarrufunu desteleyen çevreci kredi kampanyası başlattı. İş Bankası çevreci kredi kampanyasıyla dayanaklı ev aletlerinden tutun ısı yalıtımı sağlayan malzeme alımlarına kadar her türlü enerji tasarrufu harcamanızı uygun vade ve faiz oranlardan yararlanarak finanse edebilirsiniz.

İş Bankası çevreci kredi kampanyasından ikamet ettiğiniz evin tavan , duvar ve zemin ısı veya su yalıtımı, ikamet edilen binanın camlarının 2 veya 3 katlı camlarla değiştirilmesi, ikamet edilen haneye doğalgaz sistemi kurulması, ikamet edilen hanede merkezi ısıtma sistemine geçilmesi, güneş enerjisiyle ısıtma ve sıcak su sağlayan sistemlerin adaptasyonu ve enerji tasarrufu sağlayan dayanıklı ev aletleri alınması gibi harcamalarınızda yararlanabilirsiniz. Yukardaki harcamalardan herhangi birinin proforma faturasını getirerek çevreci krediye başvurabilirsiniz.

İş Bankası çevreci kredi kapsamından enerji tasarrufu ile ilgili harcama yapanlara 24 aya varan vade seçeneği sunuyor. İş Bankası çevre dostu çevreci krediyle 24 ay vade seçeneği sunarken 10.000 TL’ye kadar da kredi kullanma imkanı da tanıyor. İş Bankası çevreci kredi kapsamında çevreci kredi kullanmak isteyenlere 1,33 faiz oranından yararlanma imkânı da sunuyor.

İş Bankası’ndan 24 ay vadeli 1,33 faiz oranından 10.000 TL miktarında çevreci kredi alırsanız kredinin aylık taksit tutarı 504,82 TL olurken ödenecek toplam tutar 12.115,68 TL olur. Kredi karşılığı İş Bankası’na ödeyeceğiniz toplam ücretler 207,50 TL olurken bu toplam ücretin içinde 52,50 TL kredi tahsis ücreti ve örnek olarak hesaplana ve kredinin vadesine ve kişinin özelliklerine göre değişiklik gösteren 155 TL hayat sigortası primi vardır.

İş Bankası çevreci kredisine İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol