Ana SayfaGündemQNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi

QNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi
Q

-

QNB Finansbank’tan bir yenilik daha geldi. KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) için avantajlı taşıt kredisi kampanyası başlatan banka, firmaların taşıt ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olmayı hedeflemektedir.

QNB Finansbank KOBİ Taşıt Kredisi kampanyası uyarınca işletmelere 60.000 Türk Lirasına kadar kredi desteği sağlamaktadır. İşletmeler alacakları aracın değerinin yüzde 50’sine kadarlık kısmın finansmanını bankadan sağlayabilecektir.

72 Aya Kadar Vade İmkanı İle Finansman Desteği!

QNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi almak isteyen işletmeler 12 ile 72 ay arasında vade seçeneklerine sahiptir. QNB Finansbank krediye başvuran esnaftan kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) olarak; alınacak olan kredi tutarının binde 5’ini tahsil etmektedir. 60.000 lira kredi kullanımında bu meblağ 300 Türk Lirasıdır.

Kredi kullanımlarında QNB Finansbank tarafından uygulanan faiz oranı çekilen kredi tutarına göre farklılık göstermemektedir. Uygulanacak faiz oranı müşterinin tercih ettiği vade dilimine göre farklılık arz etmektedir. 0- 12 ay aralığında aylık yüzde 1,17 faiz oranı müşteriyi beklemektedir. 13- 36 ay aralığında kredi kullanımında ise faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur. 37- 48 ay arası vade seçiminde ise faiz oranı aylık yüzde 1,22 seviyesindedir. Son vade dilimi olan 49- 72 ay arasında faiz oranı aylık yüzde 1,24 düzeyindedir.

60.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi kullanımında 72 ay vadede aylık ödenmesi gereken tutar takribi 1.450 Türk Lirasıdır. Müşteriler için hayat sigortası yaptırmak, alınacak taşıta da kasko yaptırmak zaruridir. Sigorta prim ücretleri müşteriden ayrıca alınmaktadır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol