Gündem QNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi

QNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi

Son Güncelleme:

QNB Finansbank’tan bir yenilik daha geldi. KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) için avantajlı taşıt kredisi kampanyası başlatan banka, firmaların taşıt ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olmayı hedeflemektedir.

QNB Finansbank KOBİ Taşıt Kredisi kampanyası uyarınca işletmelere 60.000 Türk Lirasına kadar kredi desteği sağlamaktadır. İşletmeler alacakları aracın değerinin yüzde 50’sine kadarlık kısmın finansmanını bankadan sağlayabilecektir.

72 Aya Kadar Vade İmkanı İle Finansman Desteği!

QNB Finansbank’tan KOBİ Taşıt Kredisi almak isteyen işletmeler 12 ile 72 ay arasında vade seçeneklerine sahiptir. QNB Finansbank krediye başvuran esnaftan kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) olarak; alınacak olan kredi tutarının binde 5’ini tahsil etmektedir. 60.000 lira kredi kullanımında bu meblağ 300 Türk Lirasıdır.

Kredi kullanımlarında QNB Finansbank tarafından uygulanan faiz oranı çekilen kredi tutarına göre farklılık göstermemektedir. Uygulanacak faiz oranı müşterinin tercih ettiği vade dilimine göre farklılık arz etmektedir. 0- 12 ay aralığında aylık yüzde 1,17 faiz oranı müşteriyi beklemektedir. 13- 36 ay aralığında kredi kullanımında ise faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur. 37- 48 ay arası vade seçiminde ise faiz oranı aylık yüzde 1,22 seviyesindedir. Son vade dilimi olan 49- 72 ay arasında faiz oranı aylık yüzde 1,24 düzeyindedir.

60.000 Türk Lirası Taşıt Kredisi kullanımında 72 ay vadede aylık ödenmesi gereken tutar takribi 1.450 Türk Lirasıdır. Müşteriler için hayat sigortası yaptırmak, alınacak taşıta da kasko yaptırmak zaruridir. Sigorta prim ücretleri müşteriden ayrıca alınmaktadır. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,414BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,629TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,535TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler