İş Bankası Sıfır Kilometre Araçlar İçin Taşıt Kredisi

0

İş Bankası, taşıt almak isteyen ancak gerekli maddi olanaklara sahip olmayan vatandaşlar için destek niteliğinde bir kampanya hazırladı. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası dahilinde finansman desteği alarak sıfır kilometre araç sahibi olmak mümkün.

Banka, kendisinden kredi desteği alarak sıfır kilometre taşıt almak isteyen vatandaşlar için marka ayrımı getirmemiştir. Krediye başvuran müşteri, istediği marka araç satın alma hakkına sahiptir.

Azami Vade 48 Ay, Azami Tutar 100.000 Türk Lirası!

İş Bankası’ndan sıfır kilometre taşıt almak için likidite talebinde bulunan müşteri maksimum 100.000 Türk Lirasına kadar finansman kullanma imkânına sahiptir.  Kullanılan likidite azami 48 ay vadeye kadar taksitlendirilebilmektedir. Müşteri bütün vade ve bütün tutarlarda aylık yüzde 1,20 oranında faize tabi olmaktadır.

Bankadan sıfır kilometre araç alımı için 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri; 48 ay boyunca her ay 2.900 Türk Lirası taksit ödemesi yapmak durumundadır. Vade sonunda bankaya yapılan geri ödeme miktarının toplamı 139.200 Türk Lirası seviyesine ulaşacaktır. Dolayısıyla müşterinin ödediği toplam faiz yükü 39.200 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

İş Bankası krediden yararlanmak isteyen müşterilerinden kullanılan kredi meblağının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 100.000 Türk Lirası kredi kullanımında bu meblağ 500 Türk Lirasıdır. Ayrıca kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti ve araç için yaptırılacak kasko prim ücreti de ayrıca müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın