Anasayfa Gündem İş Bankası Sıfır Kilometre Araçlar İçin Taşıt Kredisi

İş Bankası Sıfır Kilometre Araçlar İçin Taşıt Kredisi

İş Bankası, taşıt almak isteyen ancak gerekli maddi olanaklara sahip olmayan vatandaşlar için destek niteliğinde bir kampanya hazırladı. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası dahilinde finansman desteği alarak sıfır kilometre araç sahibi olmak mümkün.

Banka, kendisinden kredi desteği alarak sıfır kilometre taşıt almak isteyen vatandaşlar için marka ayrımı getirmemiştir. Krediye başvuran müşteri, istediği marka araç satın alma hakkına sahiptir.

Azami Vade 48 Ay, Azami Tutar 100.000 Türk Lirası!

İş Bankası’ndan sıfır kilometre taşıt almak için likidite talebinde bulunan müşteri maksimum 100.000 Türk Lirasına kadar finansman kullanma imkânına sahiptir.  Kullanılan likidite azami 48 ay vadeye kadar taksitlendirilebilmektedir. Müşteri bütün vade ve bütün tutarlarda aylık yüzde 1,20 oranında faize tabi olmaktadır.

Bankadan sıfır kilometre araç alımı için 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri; 48 ay boyunca her ay 2.900 Türk Lirası taksit ödemesi yapmak durumundadır. Vade sonunda bankaya yapılan geri ödeme miktarının toplamı 139.200 Türk Lirası seviyesine ulaşacaktır. Dolayısıyla müşterinin ödediği toplam faiz yükü 39.200 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

İş Bankası krediden yararlanmak isteyen müşterilerinden kullanılan kredi meblağının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. 100.000 Türk Lirası kredi kullanımında bu meblağ 500 Türk Lirasıdır. Ayrıca kredi vadesi boyunca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruridir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti ve araç için yaptırılacak kasko prim ücreti de ayrıca müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

nineteen − 15 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler