Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Teminat Karşılığı İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,19!

Ziraat Bankası Teminat Karşılığı İhtiyaç Kredisinde Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,19!

-

Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bankanın hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygun faiz olanakları ve vade seçenekleri ile finansman sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası tüketici kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile müşterilerine likidite sağlamakta. Bu faiz oranı müşteri tarafından seçilen vade dilimine göre yahut talep edilen kredi meblağına göre farklılık göstermemekte olup her durumda sabittir.

Gayrimenkul İpoteği Gösterene, Gayrimenkulün Değerinin Yüzde 80’ine Kadar Kredi Olanağı

Kampanya kapsamında banka müşteriye kredi verebilmek için bir kefil ya da teminat talep ediyor. Müşteri şahsi bir kefil yahut gayrimenkulleri teminat olarak gösterip kredi kampanyasından yararlanabilmektedir. Kampanya dahilinde çekilecek maksimum kredi miktarı teminat gösterilen taşınmaz malın piyasa değerinin azami yüzde 80’i kadardır. Örnek vermek gerekirse; müşteri 100 bin Türk Lirası değerinde eve sahip ise bankaya evini teminat olarak gösterdiğinde azami 80 bin Türk Lirası kredi kullanabilmektedir. Kredi geri ödemelerinde 48 aya kadar vade seçenekleri sunulmuştur. Kampanya kapsamımda kredi taksitleri aylık yada üç aylık olarak ödenebilmektedir. Müşterinin özelliklerine göre maksimum 48 aylık periyotta bir ödeme çizelgesi oluşturulabilir.

Kampanya dahilinde banka kullanılan kredinin yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücretini müşteriden talep etmektedir. Ayrıca banka ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası yaptırmayı müşteriye zorunlu tutmuştur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler