Ana SayfaGündemVakıfbank Taşıt Rehni Karşılığı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank Taşıt Rehni Karşılığı İhtiyaç Kredisi Kampanyası
V

-

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine daha yüksek meblağlarda kredi verebilmek için yeni kampanyasını duyurdu. Bankanın düzenlediği kampanya kapsamında müşteri, sahip olduğu taşıtı rehin göstererek ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

Vakıfbank’ın duyurduğu kampanya uyarınca kredi faiz oranı aylık yüzde 1,30 olarak tayin edilmiştir. Aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile kullanılabilecek kredi geri ödemeleri 3 ila 48 ay arasındaki vadelerle yapılabilmektedir.

Rehin Gösterilecek Aracın Maksimum Yüzde 50’sine Kadar Kredibilite İmkanı!

Vakıfbank taşıt rehni karşılığı ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kullanılabilecek maksimum kredi miktarı; rehin gösterilen taşıtın marka, tip ve modeline göre değişmektedir. Müşteri, bankaya rehin olarak gösterdiği aracın kasko değerinin azami yüzde 50’sine kadar likidite olanağı elde edebilmektedir.

Bankadan kullanılan kredi geri ödemeleri müşterinin özelliklerine ve isteğine göre aylık ya da 3 aylık periyodlarla yapılabilmektedir. Kampanya dahilinde, ticari nitelikteki müşteriler hariç olmak üzere belirli ve düzenli olan kimselere banka tarafından finansman sağlanabilmektedir.

Aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile kullanılan ihtiyaç kredisi kapsamında, rehin alınan taşıta banka tarafından kasko yapılmaktadır. Kredi kullanan müşteriye banka tarafından hayat sigortası yapılmaktadır. Kampanya dahilinde banka tarafından yapılan kasko ve hayat sigortası ücretleri müşteriden ayrıca tahsil etmektedir. Vakıfbank tarafından kampanya uyarınca kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i (binde beşi) oranında kredi tahsis ücreti müşteriden talep edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol