Ana SayfaKredilerOdeabank Konut Kredisi Kampanyası

Odeabank Konut Kredisi Kampanyası
O

-

Odeabank müşterilerinin birçok ihtiyacında yanında olduğu gibi ev sahibi olurken de müşterilerini yalnız bırakmıyor. Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen müşteriler Odeabank’a gelip kira öder gibi ev sahibi olabilirler. Banka konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Konut sahibi olmak isteyen müşteriler 500 bin Türk Lirasına kadar finansman sağlayabilmektedirler. Kampanya dahilinde uygulanan faiz oranları kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre farklılık göstermektedir. Konut kredisi kampanyası koşullarına göre banka kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında dosya masrafı, ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedelini müşteriden tahsil etmektedir.

Aylık Yüzde 0,89’dan Başlayan Faiz Oranı!

Odeabank konut kredisi kampanyası kapsamında likidite edinerek ev sahibi olmak için 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, kredi geri ödemelerini 60 ayda tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 0,89 faiz oranından faydalanabilecektir. Bu koşullarda ödenecek aylık taksit miktarı 2 bin 158 Türk Lirası olacaktır. Müşteri, 100 bin Türk Lirası’nı 120 ay vadede ödemek istiyorsa faydalanabileceği faiz oranı aylık yüzde 0,95’tir. Aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile kullanılan 100 bin Türk Lirası’nın geri ödeme taksitleri ise aylık 4 bin 201 Türk Lirası olacaktır.

Satın alınacak olan konut için 300 bin Türk Lirası kredi sağlamak isteyen müşteri 60 ay vade ile geri ödeme şartı ile aylık yüzde 0,99 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda aylık ödeyeceği kredi taksitleri 2 bin 218 Türk Lirası olacaktır. Söz konusu meblağın 120 ay vadede geri ödenmesi durumunda bankanın uygulayacağı faiz oranı aylık yüzde 1,05 olacaktır. Aylık yüzde 1,05’lik faiz oranı ile kullanılan kredinin geri ödeme taksitleri ise 4 bin 409 Türk Lirası olacaktır. Banka tarafından satın alınacak evin ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’ine kadar finansman olanağı tanınmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol