Türkiye Finans Katılım Bankası Tasfiye Yetkilisi İş İlanı Yayınladı!

0

Türkiye’de yaygın bir hizmet ve şube ağına sahip olan Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye’nin geniş şube ağına sahip, kaliteli hizmet veren ve müşterilerinin talep ve isteklerine önem veren bir banka olarak Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında gösteriliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın vizyon ve misyonunu temsil edebilecek adaylara kapılarını açtığını duyururken, adayların benzer alanda 3 yıl tecrübeli olmalarına da özen gösteriyor. Faizsiz bankacılık kategorisinde çalışmaya istekli personeller arayan Türkiye Finans Katılım Bankası, ekonomi, iktisat, mühendislik bölümlerinden lisans derecesine sahip adayları ön planda tutmak istiyor. En az lisans mezunu olan yönetim departmanında çalışacak personel aradığını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, sektörel rekabet ortamında hedeflere odaklı, enerji dolu ve hızlı çalışabilecek adaylarla çalışmak istiyor.

Başvuru yapacak olan adaylar eğer erkeklerse, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın askerliğini yapmış takım arkadaşları aradığını da söyleyelim.

“Türkiye’nin Finansı” sloganıyla Türkiye’nin neredeyse her ilinde şubesi bulunan ve hizmet ağı fazlasıyla geniş olan Türkiye Finans Katılım Bankası, internet üzerinden açtığı başvurular sonucunda kriterleri sağlayan adaylar için İstanbul merkezli kadro sunuyor.

Türkiye Finans Katılım bankasının gecikmiş alacaklarını etkin ve özenli bir şekilde takip edebilecek adaylar arayan banka, gecikmiş alacakların tahsiline yönelik çalışmaları yapacak ve yeniden yapılandırma kapsamında idari takip ve kanunu takip süreçlerini işletebilecek adaylarla çalışmak istiyor.

Prensiplerine bağlılığı ile tanınmış olan Türkiye Finans Katılım Bankası, yeni personel alımı ilanlarını internet üzerinden banka iş ilanları kategorisinde duyurdu. Aynı zamanda banka sınavlarında başarı göstermiş adaylar ile çalışmak isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası, yabancı dil alanında da İngilizce için orta seviye yeterlilik bilgisi arıyor.

Müşterileri ile birebir görüşme sırasında ve gerektiğinde müşterilerini ziyaret ettiği durumlarda ikna yeteneğini kullanabilecek ve analitik düşünme performansı yüksek olan adaylar, başvurularda daha ön sıradan seçileceğini bilmeliler. Ekip ruhunu ön planda tutan banka, takım çalışması ile uyumlu adayları arayan banka, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında çalışacak adaylar arıyor.

Müşteriler ile yapılan karşılıklı protokol sonrasında, müşterinin yapılmış olan protokol şartlarına uygun olarak hareket edip etmediklerini takip ederek, bu alanda raporlar sunacak, protokol şartlarına uyulmadığı durumlarda gerekli uyarı ve tedbirleri yapabilecek, aynı zamanda da Türkiye Finans Katılım Bankası’nın portföyünde yer alan müşteriler ile ilgili şubelerden gelen talepleri değerlendirecek yeni takım arkadaşları internet üzerinden Türkiye Finans Katılım Bankası’na banka iş ilanları kategorileri üzerinden başvuru yapabilirler.

Banka iş ilanları ile internet üzerinden başvurularını gerçekleştiren adaylar Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından incelenerek, olumlu olan adaylar ile banka direk iletişim kuracaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları ve diğer ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın