Ana SayfaKOBİİş Bankası’ndan KOBİ’lere KOSGEB Destekli Kredi Fırsatı!

İş Bankası’ndan KOBİ’lere KOSGEB Destekli Kredi Fırsatı!

-

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı) KOBİ’lerin likidite ihtiyaçları doğrultusunda geri ödemeli veya geri ödemesiz olmak üzere finansman sağlamaktadır.

İş Bankası da söz konusu desteklere ek olarak KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) finansman imkanı sunarak, KOBİ’lerin KOSGEB desteklerinden yararlanmasına katkıda bulunuyor. KOSGEB’in sunduğu destek programları arasında; KOBİ proje destek programı, tematik proje destek programı, işbirliği ve güç birliği destek programı, AR-GE inovasyon ve endüstriyel uygulama destek programı, girişimcilik destek programı, gelişen işletmeler piyasası KOBİ destek programı ve genel destek programı bulunmaktadır.

36 Aya Varan Vade Olanağı

İş Bankası da söz konusu destek programlarına katkıda bulunmak amacı ile KOSGEB Destek Paketi oluşturmuş ve paket kapsamında “Köprü Finansman Kredisi” ve “Eş Finansman Kredisi” imkanı sunmaktadır.

Köprü finansman kredisi kapsamında KOBİ’lerin yararlanacağı KOSGEB desteği tutarı kadar meblağ banka tarafından finanse edilebilmektedir. Sağlanılan finansmandaki amaç desteğin KOSGEB tarafından müşteriye ödenmesine kadar geçen süre içerisinde oluşacak likidite açığını kapatmak, müşterinin işinin hızlı ilerlemesini sağlamaktır. İş Bankası bu aşmada maksimum ödenecek olan KOSGEB desteği kadar finansman sağlayabilmektedir. Müşteriler köprü finansman desteği kredisinden BCH şeklinde Türk Lirası olarak faydalanabilmektedirler.

İş Bankası KOSGEB destek paketi çerçevesinde müşterilerine “Eş Finansman Desteği” de sağlamaktadır. Eş finansman desteği söz konusu proje için KOSGEB desteği dışında kalan maliyetler için sağlanmaktadır. Müşterilere sağladığı finansman geri ödemesinde kolaylık sağlayan İş Bankası 36 aya kadar olan vadeler sunmaktadır. Müşteriler kredi kapsamında 36 aya varan vadelerle taksit ödemeli ticari kredi kullanabilmektedirler.

KOSGEB destek paketi kapsamındaki bahse konu kredilerde uygulanacak olan faiz oranları müşteri özelinde farklılık arz edebilmektedir. Kredi uyarınca ticaret erbaplarına uygulanacak faiz oranı; müşterinin ticari geçmişine ve kredi puanına göre İş Bankası tarafından tayin edilecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol