ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranı 1,04’ten Başlıyor!

0

ING Bank’ın taşıt kredisi ile yeni bir araba artık hayal değil. Cazip faiz oranları, avantajlı koşullar ve uzun vade süresi ile satın alacağınız araba için finansman sağlayabilir, aldığınız arabanın keyfini sürebilirsiniz. Banka taşıt kredisi kapsamında 48 aya varan vade avantajı sunuyor. 48 aya kadar olan vadelerde müşteri özelinde ödeme planları ile müşteriler zorlanmadan kredi ödemelerini yapabilmektedirler.

ING Bank taşıt kredisi kampanyası kapsamında aylık 1,04’ten başlayan faiz oranları sunuyor. Faiz oranları bankanın değerlendirmesi üzerine müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Banka taşıt kredisi kapsamında hem 0 km hem de 2. el araç alımları için finansman sağlamaktadır. İkinci el taşıt alımlarında satın alınacak araç 8 yaşını aşmamış olmalıdır.

Teminat Olarak Krediye Konu Taşıt Yeterli!

Kampanya dahilinde teminat olarak sadece satın alınan araç gösterilebilmektedir. ING Bank taşıt kredisi kapsamında ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmamaktadır. Müşteri talebine göre yapılabilmektedir. Araca kasko yaptıracak olan müşteriler kaskoyu ING Bank aracılığı ile yaptırma şartı ile daha uygun faiz oranlarından yararlanabilmektelerdir. Taşıt kredisi kampanyası dahilinde banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’ini geçememektedir. Söz konusu kampanya dahilinde satın almak istediği araç için 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,44 faiz oranından faydalanacaktır.

Müşteri 20 bin Türk Lirası’nı 48 ay vadede ödemek istediği taktirde aylık 616,48 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Söz konusu meblağ için banka 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Kampanya dahilinde kullanılan 20 bin Türk Lirası kredinin müşteriye aylık maliyeti yüzde 1,7250 oranında olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 23,1733 olacaktır. Hesaplanan kredi miktarı ve faiz oranı örnek olarak verilmiştir. Faiz oranı müşteri özelinde farklılık göstereceğinden, size özel faiz oranları ve ödeme planını öğrenmek için ING Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın