Ana SayfaKredilerHSBC’den Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC’den Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Kampanyası
H

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HSBC eğitimden sağlığa, tatilden düğüne, beyaz eşyadan mobilyaya kadar bütün ihtiyaçlarınız için kredi imkanı sunuyor. Avantajlı faiz oranları ve uygun koşullarla HSBC müşterilerinin daima yanında olmayı sürdürüyor.

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulamaktadır. Müşterinin kredi notu başvurusu sırasında bankanın yapacağı değerlendirme sonucunda belli olmaktadır.

Düşük Kredi Notuna Yüzde 1,63 Faiz Oranı!

İhtiyaç kredisi kapsamında bakanın resmi internet sitesindeki tabiriyle “yüksek kredi notu” olan müşterilere aylık yüzde 1,31 faiz oranı uygulanmaktadır. Tüketici kredisi dahilinde finansman sağlamak isteyen ve yine bankanın resmi internet sitesinin tabiriyle “düşük kredi notuna” sahip olan müşteriler aylık yüzde 1,63 faiz oranından yararlanabilecektir.

HSBC’nin ihtiyaç kredisi dahilinde azami vade süresi 48 ay olarak sınırlandırılmıştır. Kampanya uyarınca banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Bahse konu kredi kampanyası 31 Aralık’ta sona erecektir. İhtiyaç kredisi kampanyası koşullarından yararlanarak 24 ay vade ile 20 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri, düşük kredi notuna sahip ise aylık 1,63 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda aylık takribi bin 53 Türk Lirası kredi taksit ödemesi yapacaktır. Banka kullanılan kredi için 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Krediyi kullanan müşteri yüksek kredi notuna sahip ise ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında aylık 1,31 faiz oranından faydalanabilecektir. Bu durumda 20 bin Türk Lirası’nı 24 ayda aylık bin 7 Türk Lirası civarında taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Banka söz konusu müşteriden kampanya dahilinde 100 Türk Lirası dosya masrafı olarak tahsil edecektir.

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde kredili hayat sigortası yaptırmayı müşterinin talebine bırakmıştır. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde ve kullanılan kredi özelinde farklılık arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol