İş Bankası’ndan Sıfır Kilometre Araç Kredisi: Faiz Oranı 1,10!

0

İş Bankası Aralık ayına özel taşıt kredisi kampanyası ile müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. İş Bankası tarafından sunulan “Taşıt Kredisi” kampanyası dahilinde 0 km araçlar için finansman sağlanabiliyor; bununla birlikte kredi kullanan müşterilere İş Bankası 100 MaksiPuan hediye ediyor.

İş Bankası’nın 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan taşıt kredisi kampanyasında uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Kredi kullanımına konu olan araç 0 km ise müşteri aylık yüzde 1,10 faiz oranından yararlanabilecektir.

Azami Vade 48 Ay!

İş Bankası taşıt kredisi dahilinde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamında kredi kullanan müşterilere hediye edilecek 100 MaksiPuan 15 Ocak 2017 tarihine kadar müşteri hesabına yatırılacaktır. Aralık ayına özel MaksiPuan hediyeli taşıt kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlayabilmek için müşterinin İş Bankası’ndan kullanılabilir durumda bir bankamatik kartı yahut kredi kartına sahip olması gerekmektedir.

Satın alacağı 0 km bir araç için söz konusu taşıt kredisi dahilinde 20 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri; aylık yüzde 1,10 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri kredi geri ödemelerini 24 ay vadede tamamlayacak ise aylık 977,73 Türk Lirası civarında kredi taksiti ödeyecektir. Bu durumda kredinin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 17,6665 olacaktır. Kullanılan kredi için müşteri bankaya BSMV dahil olmak üzere 105 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir.

İş Bankası krediye konu taşıta rehin işlemi yaptıracak; kendisinden kullanılan kredinin vadesi sona erene ve müşteri borcunun tamamını ödeyene dek taşıt üzerindeki rehin kaldırılmayacaktır. Banka bahse konu rehnin haricinde genellikle müşteriden herhangi bir teminat yahut kefil talep etmemekle birlikte, bu durum müşteri özelinde farklılık arz edebilmektedir. Rehin işlemi ücretinin müşteriden tahsil edileceği unutulmamalıdır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın