Ana SayfaKredilerDenizbank’tan 48 Ay Vade İle Facebook Kredisi

Denizbank’tan 48 Ay Vade İle Facebook Kredisi
D

-

Denizbank Facebook’ta fazla vakit geçiren müşterilerine özel kampanya hazırladı. Denizbank’ın özel oranlı Facebook kredisi ile Facebook’tan ayrılmadan kredi başvurusu yapılabilirsiniz. Kredi kampanyası dahilinde özel, avantajlı faiz oranları ve uzun vade süresi imkanı bulunmaktadır.

Facebook’a özel oranlar barındıran kredide azami sağlanabilecek finansman 55 bin Türk Lirası’dır. Söz konusu kredi kampanyası dahilinde Denizbank müşterilerine 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre faiz oranları farklılık arz etmektedir. Müşteri isteğine göre kısa vadede daha avantajlı faiz oranları kullanılabilmekte, yahut 48 aylık vade ile ödeme rahatlığı yaşanabilmektedir.

Azami Vade 48 Ay Olarak Tayin Edilmiştir!

Denizbank kredi kapsamında 12 aya kadar olan vadede aylık yüzde 1,35 faiz oranı uygulamaktadır. 13 ile 24 ay arası vadede aylık yüzde 1,45 faiz oranı uygulanırken, 48 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteriler ise aylık yüzde 1,48 faiz oranından yararlanabilecektir. Banka bahse konu kredi kampanyası dahilinde kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca müşteri hayat sigortası yaptırmak durumundadır.

Söz konusu kredi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri ödemelerinin 24 ay vadede yapmak istediği takdirde aylık yüzde 1,45 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda aylık kredi taksitleri 513 Türk Lirası olurken kredinin toplam yıllık maliyet oranı yüzde 23,6666 olacaktır. Müşteri kullandığı 10 bin Türk Lirası krediyi 48 ay vadede rahatça ödemek istediğinde aylık yüzde 1,48 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri aylık 311 Türk Lirası kredi taksitleri ödeyecek olup, kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 23,8917 olacaktır.

Facebook’a özel oranlı kredi kampanyası dahilinde kullanılan 10 bin Türk Lirası kredi için banka vade farkı gözetmeksizin 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol