Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Katılım Bankası’ndan İşyeri Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan İşyeri Finansmanı
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası “İşyeri Finansmanı” ile yeni bir iş kurmak isteyen müşterilerine işyeri, büro gibi gayrimenkul alımları için likidite sağlamaktadır. Türkiye Finans söz konusu finansman dahilinde katılım bankacılığı koşulları çerçevesinde müşterinin satın almak istediği işyerini/ gayrimenkulü satın alıp belirlenen vadeye göre üzerine kar payını koyarak müşteriye satışını yapmaktadır.

İşyeri finansmanı dahilinde uygulanan kar oranı finansman geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Müşteri bahse konu finansman kapsamında sağladığı likiditeyi 48 aya kadar olan vadelerde geri ödeyecek ise aylık yüzde 1,39 kar oranından yararlanabilecektir. 60 ile 84 ay arası vadelerde finansman geri ödemesi yapılacak ise müşteriye aylık yüzde 1,45 kar oranı yansıtılacaktır.

Vadeye Göre Değişen Finansman Tahsis Ücreti!

Türkiye Finans Katılım Bankası işyeri finansmanı dahilinde müşteriden finansman tahsis ücreti talep etmekte olup; finansman tahsis ücreti likidite geri ödemeleri 48 aya kadar olan vadelerde tamamlanacak ise kullanılan finansman miktarının yüzde 1’i; finansman geri ödemesi 60 ile 84 ay arası vadelerde tamamlanacak ise kullanılan finansman miktarının yüzde 1,5’i kadardır.

İşyeri finansmanı kapsamında bankadan 100 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 48 ayda ödemelerini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,39 kar oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri aylık takribi 3 bin 44 Türk Lirası civarında taksitlerle finansman geri ödemesi yapacaktır.

48 ay vade ile sağlanan 100 bin Türk Lirası için banka bin Türk Lirası finansman tahsis ücreti tahsil edecektir. Müşterinin 100 bin Türk Lirası’nı 72 ay vade ile kullandığı durumda ise aylık yüzde 1,45 kar oranından yararlanacak olup; takribi 2,447 liralık taksitlerle finansman geri ödemesini gerçekleştirecektir. Banka söz konusu vade ve meblağa göre müşteriden bin 500 Türk Lirası finansman tahsis ücreti tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol