Advert Advert Advert

Petrol Ofisi'nden Maximum Kart Sahipleri İçin Büyük Kampanya!

Petrol Ofisi'nden Maximum Kart Sahipleri İçin Büyük Kampanya!
Petrol Ofisi'nden Maximum Kart Sahipleri İçin Büyük Kampanya! -

Petrol Ofisi ve İş Bankası arasında yapılan yeni anlaşma ile tüketiciler Petrol Ofisi istasyonlarında yapacakları alışverişlerde kazanıyor. Maximum kart sahipleri anlaşmalı Petrol Ofislerine giderek yaptıkları tek seferlik alışverişlerde maxipuan kazanıyor. Maximum kart sahipleri Petrol Ofisinde yapacakları tek seferlik 100 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde maxipuan kazanıyor.

Petrol Ofisine gelerek yolunuza daha mutlu ve avantajlı bir şekilde devam etmek isterseniz bu haberimizi dikatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Maximum kart sahipleri, artık Petrol Ofisinden daha karlı ayrılabilirsiniz. Tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL maxipuan sizleri bekliyor. Bu maxipuanı Petrol Ofislerinde kullanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken maximum.com.tr web sitesine girerek kampanyanın olduğu sayfadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sms yoluyla da kampanyaya başvuruda bulunabilirsiniz. 'PO' yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazarak 4402' ye gönderebilirsiniz.

Eğer Ziraat maximum kart kullanıcısıysanız 'PO' yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini yazıp 4757' ye mesaj atmanız yeterli.

Son başvuru tarihi 31 Aralık 2016. Kazanılan puanları 22 Ocak 2017' ye kadar kullanabilirsiniz. Kazandığınız maxipuanlar 31 Aralık'tan itibaren 7 gün içerisinde hesabınıza yüklenir ve aktif hale gelir. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz ve yararlanmak için banka kartı ve kredi kartıyla alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Maximum Kart ile Türkiye' de binlerce maximum üye işyerinde alışveriş yapabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden eşit taksitler halinde kolayca geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca, alışverişlerinizden maxipuan kazanıp, biriktirdiğiniz maxipuanlarla maximum üyesi olan işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik yurt dışında yaptığınız alışverişlerden de maxipuan kazanabilirsiniz. Maximum kartınızı yurt dışında kullandığınızda, alışverişleriniz hesap özetinize TL olarak yansıtılır, böylece yurtiçinde yapacağınız alışverişlerle birlikte rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 

Maximum Kart kredi kartıyla alışveriş maxipuan petrol ofisi kampanyaları akaryakıt kampanyaları yeni yıl kampanyaları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!