Ana SayfaKredilerKredi Faiz Oranları Düşmeye Devam Ediyor! Bankaların En Güncel Kredi Faiz Oranları

Kredi Faiz Oranları Düşmeye Devam Ediyor! Bankaların En Güncel Kredi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

2016’yı uğurlarken, bankalar müşterilerinin artan ihtiyaçları için birbirinden cazip faiz oranlı kredi ürünleri duyurdular. Bankaların şu anda uyguladıkları en güncel kredi faiz oranları.

Müşteriler ister masraflı seçenekle uygun faiz oranından kredi kullanabilirken, dileyen müşteri masrafsız kredi seçeneğinde kredi tahsis ücreti ödemeden kredi kullanabilmektedir.

Aylık 0,99’dan Başlayan Güncel Faiz Oranları!

Yapı Kredi Bankası duyurduğu yeni yıl kredisi kapsamında; müşterilerine aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi olanağı tanımaktadır.

Akbank, yeni yıl kredisi uyarınca 48 aya varan vade ve aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile finansman edinme fırsatı vermektedir.

QNB Finansbank “Kış Kredisi” kapsamında aylık yüzde 1,11 düzeyinden başlayan faiz oranları sunmaktadır.

Halk Bankası maaşını kendisinden alan müşterileri için; “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” dahilinde 2 farklı kredi seçeneği ve 2 farklı faiz seçeneği sunmaktadır. Masraflı kredi seçeneğinde müşteriye aylık yüzde 1,15 faiz oranı, masrafsız kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 1,25 faiz oranı tatbik edilmektedir.

Garanti Bankası, yeni yıl kredisi uyarınca aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile kredi olanağı sunmaktadır. Kredi kapsamında maksimum vade 48 aydır.

Vakıfbank, yeni yıl kredisi ile aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları belirlemiştir. Banka masrafsız seçenekle kredi kullanmak isteyen müşterileri için aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi kapsamında azami vade 48 aydır.

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca; 3 ay erteleme seçeneği ve aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları sunuyor.

İş Bankası, yeni yıl kredisi kapsamında müşterilerine aylık yüzde 1,14 faiz oranından kredi kullanma olanağı tanıyor.

A Bank’ın yılbaşı kredisi aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile müşterilere sunuluyor. Müşteri özelinde değişken faiz oranları A Bank tarafından uygulanmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...