Ana SayfaKredilerKredi Faiz Oranları Düşmeye Devam Ediyor! Bankaların En Güncel Kredi Faiz Oranları

Kredi Faiz Oranları Düşmeye Devam Ediyor! Bankaların En Güncel Kredi Faiz Oranları
K

-

2016’yı uğurlarken, bankalar müşterilerinin artan ihtiyaçları için birbirinden cazip faiz oranlı kredi ürünleri duyurdular. Bankaların şu anda uyguladıkları en güncel kredi faiz oranları.

Müşteriler ister masraflı seçenekle uygun faiz oranından kredi kullanabilirken, dileyen müşteri masrafsız kredi seçeneğinde kredi tahsis ücreti ödemeden kredi kullanabilmektedir.

Aylık 0,99’dan Başlayan Güncel Faiz Oranları!

Yapı Kredi Bankası duyurduğu yeni yıl kredisi kapsamında; müşterilerine aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi olanağı tanımaktadır.

Akbank, yeni yıl kredisi uyarınca 48 aya varan vade ve aylık yüzde 1,29 faiz oranı ile finansman edinme fırsatı vermektedir.

QNB Finansbank “Kış Kredisi” kapsamında aylık yüzde 1,11 düzeyinden başlayan faiz oranları sunmaktadır.

Halk Bankası maaşını kendisinden alan müşterileri için; “Bordro24 İhtiyaç Kredisi” dahilinde 2 farklı kredi seçeneği ve 2 farklı faiz seçeneği sunmaktadır. Masraflı kredi seçeneğinde müşteriye aylık yüzde 1,15 faiz oranı, masrafsız kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 1,25 faiz oranı tatbik edilmektedir.

Garanti Bankası, yeni yıl kredisi uyarınca aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları ile kredi olanağı sunmaktadır. Kredi kapsamında maksimum vade 48 aydır.

Vakıfbank, yeni yıl kredisi ile aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları belirlemiştir. Banka masrafsız seçenekle kredi kullanmak isteyen müşterileri için aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi kapsamında azami vade 48 aydır.

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca; 3 ay erteleme seçeneği ve aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları sunuyor.

İş Bankası, yeni yıl kredisi kapsamında müşterilerine aylık yüzde 1,14 faiz oranından kredi kullanma olanağı tanıyor.

A Bank’ın yılbaşı kredisi aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile müşterilere sunuluyor. Müşteri özelinde değişken faiz oranları A Bank tarafından uygulanmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol