Halk Bankası Mini Kredi’de Faiz Oranı Yüzde 1,10!

0

Düşük miktarlarda nakde ihtiyaç duyuyorsanız, mini bir kredi kullanayım diyorsanız Halk Bankası’nın “Mini Kredi” kampanyası tam size göre. Mini Kredi kampanyası dahilinde nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, kredi borcunuzu kısa vadede ödeyebilirsiniz.

Halk Bankası Mini Kredi uyarınca müşterilerine avantajlı imkanlar sunmaktadır. Banka kampanya kapsamında 5 bin Türk Lirası’na kadar nakit sağlayabilmektedir. 5 bin Türk Lirası’na kadar nakit sağlanabilen kredi uyarınca sağlanan finansman maksimum 10 aya kadar olan vadelerde ödenebilmektedir. Banka kredi dahilinde aylık yüzde 1,10 faiz oranı uygulamaktadır.

Halk Bankası Mini Kredide Dosya Masrafı Binde 5!

Mini Kredi kapsamında banka kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Kredi tahsis ücreti sağlanan kredi miktarının binde 5’i kadardır. Ayrıca banka kredi uyarınca hayat sigortası yaptırılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteriye ait olup, müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, faiz oranına ve vade süresine bağlı olarak değişmektedir.

Halk Bank’ın Mini Kredi kampanyası dahilinde 5 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,10 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemesini 10 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri takribi 537 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi ödemesini gerçekleştirecektir. Kredi koşullarından yararlanarak 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, vade sonunda 5 bin 370,12 Türk Lirası kadar geri ödemiş olacaktır. Banka kullanılan kredi için 25 Türk Lirası dosya masrafı (Banka Sigorta Muameleleri Vergisi hariç) talep edecektir.

Mini Kredi dahilinde sağlanan 5 bin Türk Lirası likiditenin yıllık efektif faiz oranı yüzde 18,4224 olacaktır. Buna ek olarak, kredi kullanan müşterinin 35 yaşında erkek bir müşteri olduğu varsayılırsa hayat sigortası poliçe prim ücreti 25 Türk Lirası kadar olacaktır. Bununla birlikte yaşa ve cinsiyete göre hayat sigortası ücreti farklılık gösterecektir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın