Ana SayfaBankacılıkAmeliyat İçin Kredi Alınabilir Mi?

Ameliyat İçin Kredi Alınabilir Mi?

Ameliyat İçin Kredi Alınabilir Mi? Sağlık Kredisi Nedir? Sağlık Kredisi Veren Bankalar! Detaylar İçin...

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Sağlık Kredisi Nedir?

Bankalar tüketicinin finansman ihtiyacını konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi çeşitli kredi türleri ile karşılıyor. Bu kredi çeşitleri arasında ihtiyaç kredisi kapsam bakımında diğer kredilere göre daha çok tercih ediliyor. Çünkü ihtiyaç kredisi ile düğün masraflarından, eşya alımına kadar çeşitli nakit ihtiyacı giderilebiliyor. Fakat bankalar kişilere nakit sıkıntısı yaşatan olaylara göre de krediler türetebiliyor. Bankaların ihtiyaç kredisinden türettiği düğün kredisi, alışveriş kredisi ve sağlık kredisi gibi krediler de mevcuttur.

Sosyal güvencesi olanlar ameliyat veya çeşitli sağlık giderleri SGK tarafından karşılanıyor. Fakat devlet hastanesi yerine özel hastane tercih edildiğinde veya estetik ameliyatı gibi ameliyatlar SGK tarafından karşılanmadığı için kişiler nakit ihtiyacı duyabiliyor. Sağlık giderlerini finanse etmek için ihtiyaç kredisi kullanılabileceği gibi bazı bankaların sunduğu sağlık kredisi de kullanılabilir. Sağlık kredisi tüm bankalar tarafından sunulan bir kredi türü değildir. Sağlık Kredisi veren bazı bankalar İş Bankası, İNG Bank, Garanti Bankası ve Denizbank olarak sayılabilir.

Sağlık Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası sağlık giderleri olanlara kredi veren bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası sağlık kredisi ile müşterilerine 5.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi limitli 36 ay vadeli kredi kullanma şansı tanıyor. İş Bankası sağlık kredisini masrafsız kredi olarak sunuyor.

İNG Bank estetik ameliyatına özel sağlık kredisi sunuyor. İNG Bank estetik ameliyatı için nakit ihtiyacı olanlara uygun faiz oranından 12-60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında kredi verebiliyor.

Garanti Bankası sağlık sıkıntısı nedeniyle nakit ihtiyacı olanlara kredi sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Garanti Bankası sağlık giderleri olanlara uygun faiz oranlı ve 60 aya varan vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi kapsamında sağlık kredisi veriyor.

Denizbank sağlık giderleri finansmanı için kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Denizbank sağlık kredisi ile 60 aya varan vade seçenekleri ve 55.000 TL’ye kadar varan kredi miktarıyla sağlık giderleri olanlara kredi kullanma şansı tanıyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...