İş Bankası’nın En Hızlı Kredisi Anında Kredi

0

İş Bankası Anında Kredi

Türkiye’nin en büyük özel bankası olan İş Bankası başlattığı anında kredi kampanyası ile acil nakitte ihtiyaç duyan kişilere istediği gün istediği zaman kredi başvurusu yapabilme ve kredi kullanabilme fırsatı sunuyor. İş Bankası anında kredi kampanyası ile kolay kredi başvurusunun yanı sıra finansman ihtiyacı duyan kişilere uygun vade ve faiz oranı ile kredi kullanma imkânı da tanıyor.

İş Bankası anında kredi kampanyası ile nakit ihtiyacı duyan kişilere 48 aya varan vade seçeneği ile kredi veriyor. İş Bankası anında kredi kampanyasıyla 48 ay vadenin yanı sıra kredi kullanmak isteyen kişilere 25.000 TL’ye varan kredi miktarı da sunuyor.

Anında kredinin faiz oranları hayat sigortası yapılıp yapılmamasına göre değişiklik gösteriyor. İş Bankası hayat sigortası yapılması halinde anında krediye %1,35 faiz uygularken hayat sigortasız alınan anında krediye %1,40 faiz uyguluyor.

İş Bankası’ndan 24 ay vade ile 1,40% faiz oranından 10.000 TL miktarında hayat sigortasız anında kredi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 510 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %22,7927 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

Anında krediye İş Bankası internet şubesi ve İşCep aracılığı ile 7 gün 24 saat boyunca başvuru yapılabiliyor. Kredi başvurusu onaylanması halinde kredi tutarı anında hesaba aktarılıyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın