Şekerbank’tan Annelere İhtiyaç Kredisi

0

Şekerbank Yepyeni Kredi

1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulan ve şeker pancarı üreticilerine uygun şartlarda finansman sağlamamak amacıyla kurulan Şekerbank 7’den 70’e herkese özel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ihtiyaç sahiplerine finansman sağlıyor.

Şekerbank’ın doğum ve bebek masraflarına özel kredilendirme çeşitti de bulunuyor. Şekerbank yepyeni kredi kampanyası ile anne adayı ve 2 yaşına kadar çocuğu olan annelere doğum ve bebek masraflarına özel uygun vade ve avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor.

Şekerbank yepyeni kredi kampanyası ile yeni annelere ve 2 yaşına kadar çocuğu olan annelere bebek ve doğum masrafları için 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Şekerbank’ın yepyeni kredi kampanyası ile anne adayları ve 2 yaşından küçük çocuğu olan anneler 30.000 TL ihtiyaç kredisini vade seçeneği fark etmeksizin yüzde 1,48 faiz oranından kullanabiliyorlar.

Şekerbank’tan yeni anneler 48 ay vade ve yüzde 1,48 faiz oranından 10.000 TL tutarında yepyeni kredi alması halinde kredinin aylık taksit tutarı 311,34 TL oluyor. 48 ay vade ve yüzde 1,48 faiz oranı ile alınan 10.000 TL tutarındaki yepyeni kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1.9910 olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 23,8917 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmiştir.

Şekerbank yepyeni kredi kampanyasına Şekerbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın