240 Ay Vade ve Düşük Faizle Konut İmkanı!

Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasıyla konut üretimlerine hız veren Emlak Konut GYO, Ankara’ya özel bir proje üretmeye hazırlanıyor. Vatandaşların en kısa sürede kendi evlerini alabilmeleri için başlatılan bu kampanyaya ilgi ise oldukça yüksek!

Emlak Konut GYO Ankaralılara müjdeli haberi verdi. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara 240 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı tanıyan Emlak Konut GYO “Koordinat Çayyolu Projesi” kampanyasını açıkladı.

Emlak Konut GYO ve YP İnşaat tarafından üretilen, Ankara’ya bağlı Ümitköy merkezindeki “Koordinat Çayyolu Konut Projesi” dahilinde ev sahibi olmak isteyenler farklı kampanyalarla karşılandı. Kampanyalar çerçevesinde sadece % 5’lik peşinatla ev sahibi olmanın önü açıldı.

Proje kapsamındaki konutları almak isteyen vatandaşlara sunulan seçenekler arasında 240 aya varan vade imkanı dikkat çekti. Bu vade imkanından yararlanacak olanların ödeyeceği aylık faiz oranı ise yüzde 0,79 olarak açıklandı. Yine aynı proje kapsamındaki diğer bir kampanya seçeneği ise 120 ay vade olarak dikkat çekti. Bu seçenekte aylık faiz oranı ise 0,45 olarak belirtildi.

Tüm bu kampanyalı faiz oranları yanında faizsiz konut sahibi olma seçeneği de kampanya dahilinde vatandaşlara sunulan imkanlar arasında yer aldı. Bu seçenekte vade süresi 60 ay olarak belirlendi. 60 aylık vadede sıfır faiz uygulaması yapılıyor.

Koordinat Çayyolu Projesi kapsamında uzun vade, düşük faiz oranları yanında konutlar her aileye hitap edecek büyüklük seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Bir artı birden beş artı bire kadar farklı seçenekler sunan Koordinat Çayyolu Projesi kapsamında 427 adet konutun üretildiği de alınan bilgiler arasında bulunuyor.

Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamada Koordinat Çayyolu Projesi kampanyalarının 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacağı bildirildi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.