Krediler Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Son Güncelleme:

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

1933 yılında kurulan ve kısaca Halkbank olarak isimlendirilen Türkiye Halk Bankası A.Ş. toplumun her tabakasının finansman ihtiyaçlarını geniş kredilendirme çeşitleri ile karşılıyor. Halkbank’ın özel sektör çalışanlarının finansman gereksinimlerini karşılamaya yönelik kredilendirme çeşitleri de buluyor. Halkbank başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını gidermek için kredi kullanmak isteyen özel sektör çalışanlarına uygun vade ve düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi duyan özel sektör çalışanlarına 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Halkbank’ın özel sektör çalışanlarına özel kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi masrafsız veya uygun faiz oranı ile kullanılabilirken kredinin kredilendirme tutarı hakkında bilgi almak için Halkbank şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

Halkbank özel sektör çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları tercih edilen kredi türüne göre değişiklik gösteriyor. Halkbank, özel sektör çalışanlarına mahsus masrafsız ihtiyaç kredisine yüzde 1,26 faiz uygularken kredi tahsis ücreti bulunan ihtiyaç kredisine yüzde 1,16 faiz uyguluyor. Ayrıca söz konusu faiz oranları Halkbank’tan kredi mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yaptıran kişilere özel uygulanıyor.

Halkbank’tan 48 ay vade ve %1,26 faiz oranı ile 50.000 TL tutarında masrafsız ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,7316 olurken kredi kapsamında banka kredi tahsis ücreti talep etmiyor.

Halkbank ihtiyaç kredisine Halkbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,214TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,496TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler