Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Kredi Kampanyası

İş Bankası’ndan Kredi Kampanyası

-

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaçlarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyenlere bankaların özel faiz oranlı kredi kampanyaları büyük fırsatlar sunuyor. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olma özelliği taşıyan İş Bankası’nın da ihtiyaç sahiplerine özel kredi kampanyaları bulunuyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüketicinin küçük, büyük tüm ihtiyaçlarını uygun vade ve düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasıyla karşılıyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaçlarını finanse etmek için kredi kullanmak isteyen tüketiciler 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İş Bankası’nın 48 ay vadeli ve 4 Nisa 2017 tarihine kadar devam eden ihtiyaç kredisi kampanyası ile küçük, büyük tüm ihtiyaçlar %1,16’dan başlayan faiz oranıyla karşılanabiliyor.

İş Bankası’ndan 36 ay vade ve %1,16 faiz oranıyla 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 888 TL olurken kredinin toplamda ödenecek anapara ve faiz tutarı 31.955 TL oluyor. Ayrıca kredi kapsamında 125 TL kredi tahsis ücreti talep ediliyor.

İş Bankası’ndan 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi %1,16 faiz ve 36 ay vade ile alınması halinde kredinin kredi tahsis ücreti, vergi ve faiz dahil yıllık toplam maliyet oranı %18,4836 olurken yıllık sigorta pirimi 157 TL oluyor ve söz konusu sigorta primi kişinin yaşı, cinsiyeti ve kredinin vadesine göre değişiklik gösterebiliyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına İş Bankası bankamatiklerinden, internet şubesinden, telefon şubesinden ve İş Bankası şubelerinden başvuru yapılabilirken 4402’ye SMS göndererek de başvuru yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol