Krediler TEB’den İhtiyacı Olanlara Kredi

TEB’den İhtiyacı Olanlara Kredi

Son Güncelleme:

TEB İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların tüketicilerin kullanımına sunduğu ihtiyaç kredileri tüketiciye yüksek satın alma gücü tanıyor. Kuruluş tarihi 1927 yılına kadar dayanan Türkiye Ekonomi Bankası da müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere ihtiyaç kredi kullanma fırsatı sunuyor. Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi ile çeşitli ihtiyaçlarının finansmanı için kredi kullanmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

TEB ihtiyaç kredisi ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen müşterilerine ve müşterisi olma isteyenlere 36 ay vade seçeneği ile kredi veriyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyenler % 1,65 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. TEB ihtiyaç kredisinin kredilendirme miktarı hakkında bilgi almak için TEB’e müracaat edilmesi gerekirken söz konusu ihtiyaç kredisinin faiz oranı piyasa şartlarına göre değişiklik göstermiyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan 36 ay vade ve %1,65 faiz oranıyla 5.000 TL ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 195,53 TL olurken kredinin ödenecek toplan tutarı 7.039,27 TL oluyor.

TEB’den 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi 36 ay vade ve %1,65 faiz oranıyla alınması halinde kredinin masraflar düşüldüğünde ele geçecek olan tutarı 4.793,75 TL olurken kredinin kredi tahsis ücretini, faizini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %26,5261 oluyor.

Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisine nüfus cüzdanı ve çalışma durumuna göre gelir belgesi ile TEB şubelerine müracaat ederek veya TEB internet şubesi aracılığıyla başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,407BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler