İşyeri Açacaklara Vakıf Katılım’dan Finansman Desteği

Vakıf Katılım’dan İşyeri Finansmanı

Ülkemizde hizmet veren katılım bankalarının çeşitli nakit ihtiyacını karşılamak için finansman gereksinimi olan kişilere özel finansman çeşitleri bulunuyor. Ülkemizde katılım bankacılığı hizmeti veren Vakıf Katılım da tüketiciye finansman desteği sağlıyor. Vakıf Katılım işyeri finansmanı ile işyeri açmak için nakit ihtiyacı olanlar uygun vade ve kar oranı ile %100 finansman desteğinden yararlanabiliyor.

Vakıf Katılım işyeri finansmanı ile büro, dükkan, mağaza, lojman ve depo gibi gayrimenkul satın almak için finansman ihtiyacı olanlar 60 aya varan vadelerle %100’e varan finansal destekten yararlanabiliyor.

Ülkemizde katılım bankacılığı hizmeti veren Vakıf Katılım’ın işyeri almak isteyenlerin kullanımına sunduğu %100 varan finansman desteğinin kar oranı tercih edilen vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor. Vakıfbank Katılım’dan 0-24 ay vadeli finansman %1,28 faiz ile alınabilirken 36 ay vadeli finansman %134, 48 ay vadeli finansman %1,35 ve 60 ay vadeli finansman %1,37 kar oranıyla alınabiliyor. Bununla birlikte işyeri finansmanı kapsamında Vakıf Katılım ek teminat da isteyebiliyor.

Katılım bankacılığı hizmeti veren Vakıf Katılım’dan 60 ay vade ve %1,35 kar oranıyla işyeri finansmanı alınması halinde finansmanın ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini, kredi tahsis ücretimi, vergilerini ve kar payını kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %23,30 oluyor.

Vakıf Katılım işyeri finansmanı başvurusu başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve alınacak işyerine ait tapu fotokopisi ile Vakıf Katılım şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.