Mayıs Ayında Promosyon Alacaklara Müjdeli Haber! Ödemeler Nisana Çekildi

0

Ziraat Bankası promosyon ödemelerini bir ay öne çekti.

Ziraat Bankası promosyon ödemelerini bir ay önce yapacağını açıkladı. Süleyman Türetken tarafından yapılana açıklamada, dört buçuk milyondan fazla emekliye promosyon ödemelerinin yapıldığı belirtildi. yaklaşık iki buçuk milyon emekliye ise mayıs ayında promosyon ödemesinin yapılması ön görülmüştü. Fakat banka aldığı kararla, Mayıs ayında promosyon alacak emeklilerin ödemelerini Nisanda yapacağını duyurdu. Bu kapsamda yapılacak promosyon ödeme tutarı ise bir milyar lira civarındaydı.

Mayıs Ayında Promosyon Alacak Emeklilere İyi Haber Geldi

Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken, ödemelerin açıklanan takvime uygun yapıldığının altını çizerken, emeklilerin yüzünü güldürecek bir haber daha verdi. “Mayıs ayında promosyon ödemesi alacak emeklilerimize, promosyon ücretleri Nisan ayında ödenecek. böylelikle Bankamız bünyesinden maaş alan ve promosyon için bankamıza başvuru yapan tüm emeklilerimiz ödemelerini almış olacak” dedi.

Taahhütnameye Onay Vermeleri Yeterli!

Emekli maaşlarına ödenecek promosyon şartlarına da değinen Süleyman Türetken, “Emeklilerimiz yalnızca sözleşmeye onay vererek ödemelerini alacak. Taahhütnamelere bankamıza ait şubelerden, ATM’lerden, İnternet bankacılığından, müşteri temsilcilerimizde ve kısa mesaj aracılığıyla ulaşılabileceğini açıklayan Türetken, bu şekilde kısa bir bilgi aktardı.

Ziraat Bankasının emeklilere verdiği promosyon ödemeleri tutarının iki milyar liraya ulaşacağını da söyleyen Türetken, “Bankamızın geçen yıl elde ettiği net karın ortalama üçte birlik bölümünü söz konusu ödemelere aktarmış olacağız” dedi.

Bu haber emekli vatandaşların memnun olmasını sağlarken, alınan karar yaklaşık 2,6 milyon emekliyi olumlu yönde etkileyecek. Maaş promosyon ödemesini bekleyen binlerce kişi mayıs öncesinde ödemelerini alacak. Ödemeler emekli kişinin maaş gününde hesaplarına aktarılmış olacak. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın