Kuveyt Türk Katılım Bankası, yaz döneminde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm nakit desteğini avantajlı kâr payı oranları ve 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, birçok ihtiyacınız için avantajlı bir şekilde temin edebileceğiniz ihtiyaç finansmanı olanağı sağlıyor. Katılım bankacılığı prensipleri eşlğinde faizsiz, kâr payı oranına tabii tutularak temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi ile birlikte eğitim masrafları, hac masrafları, umre masrafları, sağlık masrafları, alışveriş harcamaları gibi birçok ihtiyacınıza pratik çözümler üretebilir ve temin ettiğiniz ihtiyaç finansmanını da 36 aya kadar uzanan vade seçenekleri eşliğinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi faiz oranları ve çeşitli vade seçeneklerine göre ödeme planları şu şekilde olacaktır.

  • 12 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 461 Türk Lirası’na,
  • 18 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 322 Türk Lirası’na,
  • 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 253 Türk Lirası’na,
  • 36 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 184 Türk Lirası’na tekabül edecektir.
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın