Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, yaz döneminde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm nakit desteğini avantajlı kâr payı oranları ve 36 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, birçok ihtiyacınız için avantajlı bir şekilde temin edebileceğiniz ihtiyaç finansmanı olanağı sağlıyor. Katılım bankacılığı prensipleri eşlğinde faizsiz, kâr payı oranına tabii tutularak temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi ile birlikte eğitim masrafları, hac masrafları, umre masrafları, sağlık masrafları, alışveriş harcamaları gibi birçok ihtiyacınıza pratik çözümler üretebilir ve temin ettiğiniz ihtiyaç finansmanını da 36 aya kadar uzanan vade seçenekleri eşliğinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi faiz oranları ve çeşitli vade seçeneklerine göre ödeme planları şu şekilde olacaktır.

  • 12 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 461 Türk Lirası’na,
  • 18 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 322 Türk Lirası’na,
  • 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 253 Türk Lirası’na,
  • 36 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranı yüzde 1,35 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarları da 184 Türk Lirası’na tekabül edecektir.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...