Şekerbank En Az Ön Lisans Personel Alımları Yapıyor! Başvurular Bugün Son!

Şekerbank En Az Ön Lisans Personel Alımları Yapıyor! Başvurular Bugün Son!

Şekerbank, Bilgi İşlem ve Güvenlik departmanında istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapıyor.Şekerbank, Bilgi İşlem ve Güvenlik departmanında istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapıyor.

Tam zamanlı istihdam olanağı ile Sistem Operatör Yardımcı alımları gerçekleştiren Şekerbank, İstanbul Avrupa Yakasındaki şubelerinde görevlendirecek personel alımları yapıyor.

Sistem Operatör Yardımcılığı Detayları

Bankadaki işin sürekliliğin devamlılığını sağlamak için 7 gün 24 saat izleme ekranlarından Network, Sistem ve Sistem Odası ile diğer bileşenlerin takibinin yapılması, Sistem odasında meydana gelen alarm problemlerinin yok edilmesi, çözüm bulunmasına yönelik olarak aksiyonlarının kayıt altına alınması, izleme ekranında görülen Network, Sistem ve uygulamalarının hata iletilerine yönelik olarak aksiyonların yine kayıt altına alınması, banka çalışma saatleri dışında da BT kaynaklı meydana gelen problemlerde tüm kullanıcılara yardımcı olunması, yine çalışma saatleri dışında rutin olarak gerçekleştirilen BT işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevleri yapılacaktır.

Bu görevler için başvuruda bulunacak bireylerden deneyimlilik aranmamaktadır. Ancak söz konusu iş için bireylerin çalışmaya, öğrenmeye, kendilerini devamlı geliştirmeye isteklerinin olması istenmektedir.

Bilgisayar Bilimleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Programcılık, Elektronik ve Haberleşme gibi bölümlerinde mezun olunması istenmektedir.

Yoğun iş temposu ve mesai saatleri dışında da çalışmayı gerektirecek söz konusu banka iş ilanı için adayların bu tempoya ve esnek mesailere uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda ekip çalışması gerektirecek iş için tüm bireylerin insan ilişkilerinde iyi, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

28 ve üzeri yaşlarda bulunan bireylerin banka iş başvuruları kabul edilmeyip, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir.

Başvurular bugün sona erecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sistem-operator-yardimcisi-operatoru-1802881?Şekerbank banka personel alımları Sistem Operatör Yardımcısı banka iş ilanı banka iş başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?