Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank En Az Ön Lisans Personel Alımları Yapıyor! Başvurular Bugün Son!

Şekerbank En Az Ön Lisans Personel Alımları Yapıyor! Başvurular Bugün Son!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Bilgi İşlem ve Güvenlik departmanında istihdam etmek için en az ön lisans mezunu banka personel alımları yapıyor.

Tam zamanlı istihdam olanağı ile Sistem Operatör Yardımcı alımları gerçekleştiren Şekerbank, İstanbul Avrupa Yakasındaki şubelerinde görevlendirecek personel alımları yapıyor.

Sistem Operatör Yardımcılığı Detayları

Bankadaki işin sürekliliğin devamlılığını sağlamak için 7 gün 24 saat izleme ekranlarından Network, Sistem ve Sistem Odası ile diğer bileşenlerin takibinin yapılması, Sistem odasında meydana gelen alarm problemlerinin yok edilmesi, çözüm bulunmasına yönelik olarak aksiyonlarının kayıt altına alınması, izleme ekranında görülen Network, Sistem ve uygulamalarının hata iletilerine yönelik olarak aksiyonların yine kayıt altına alınması, banka çalışma saatleri dışında da BT kaynaklı meydana gelen problemlerde tüm kullanıcılara yardımcı olunması, yine çalışma saatleri dışında rutin olarak gerçekleştirilen BT işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevleri yapılacaktır.

Bu görevler için başvuruda bulunacak bireylerden deneyimlilik aranmamaktadır. Ancak söz konusu iş için bireylerin çalışmaya, öğrenmeye, kendilerini devamlı geliştirmeye isteklerinin olması istenmektedir.

Bilgisayar Bilimleri, Yönetim Bilişim Sistemleri, Programcılık, Elektronik ve Haberleşme gibi bölümlerinde mezun olunması istenmektedir.

Yoğun iş temposu ve mesai saatleri dışında da çalışmayı gerektirecek söz konusu banka iş ilanı için adayların bu tempoya ve esnek mesailere uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda ekip çalışması gerektirecek iş için tüm bireylerin insan ilişkilerinde iyi, ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir.

28 ve üzeri yaşlarda bulunan bireylerin banka iş başvuruları kabul edilmeyip, erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir.

Başvurular bugün sona erecektir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sistem-operator-yardimcisi-operatoru-1802881?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.