Garanti Bankası En Ön Lisans Mezunu Sağlık Asistanı Alımları Yapıyor!

0

Garanti Bankası, Emekli ve Yardım Sandığı sağlık servisi biriminde görevlendirmek üzere Sağlık Asistanı alımları gerçekleştirecek.

Banka personel alımları gerçekleştiren Garanti Bankası, alım yapacağı personelleri İstanbul Avrupa şubelerinde istihdam edecektir.

Sağlık Asistanı alımlarına başvuru yapmak için en ön lisans mezunu olmak yeterlidir. Banka üniversite öğrencisi, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvurularını da değerlendirmeye alacaktır.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları istenmektedir. Askerlik yapılmamışsa askerlikten muaf olunmuş olması talep edilmektedir. Tecil durumları geçerli olmayıp, bu durumda yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Banka alım yapacağı personellerin alanlarında kariyer hedeflemelerini, uzun dönemli çalışmak istemelerini isteyip, uzun dönem çalışmak isteyenlere istihdam olanağı sağlıyor.

İstanbul ili Şişli’deki Garanti Bankası Emekli ve Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü Sağlık Servisinde istihdam olanağı sağlanacaktır.

Alım yapılacak personellerde banka bir takım kriterler belirlemiştir. Kriterlere en uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir. Peki nedir bu kriterler?

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!

Tüm adayların 27 ve altında bir yaşta bulunmaları istenmektedir.

Microsoft Office uygulamaları hakkında herkesin bilgi ve donanım sahibi olmaları talep edilip,  SUT ve TTB ödeme kuralları ile fiyatlandırma konularında yine herkesin bilgi sahibi olması talep edilmektedir.

Sağlık ya da Sigorta sektöründe, Sigorta Tazminat ve Kurum Fatura Değerlendirme konusunda deneyim talep edilmektedir.

Ekip çalışması gerektirecek olan banka işindeki pozisyonda adayların ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, insan ilişkilerinde başarılı, insanlara karşı güler yüzlü olmaları istenmektedir.

Son başvuru tarihi ise 31 Ağustos 2017 Perşembe günüdür.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-emekli-sandigi-saglik-asistani-1842430?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın