Odeabank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte haftanın 7 günü, 24 saati ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte temin edebilirsiniz! İşte Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları!

İhtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlayan Odeabank, gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Odeabank’a ait resmi internet sitesi, Odeabank mobil bankacılık üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan banka, şube üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi başvuruları için yanınızda bir takım belgelerin bulunmasını talep ediyor.

Odeabank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

Odeabank, ihtiyaç kredisi için gerçekleştireceğiniz başvuru aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin fotokopisi ile birlikte bulunmasını talep ediyor. Çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin de yanınızda bulunmasını talep eden banka, aynı zamanda adres teyit sisteminde adresinizin görülmeme ihtimaline karşı son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Yanınızda bu belgeleri bulundurarak, size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek; ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları eşliğinde pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, ödemelerinizi de 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz vade süresi boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank 5.000 TL Kredi Ödeme Planı

Odeabank’tan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,55 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 158 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın