Ana SayfaKredilerOdeabank’tan Hemen Onaylı 5.000 TL Kredi!

Odeabank’tan Hemen Onaylı 5.000 TL Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte haftanın 7 günü, 24 saati ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte temin edebilirsiniz! İşte Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyasının tüm detayları!

İhtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlayan Odeabank, gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Odeabank’a ait resmi internet sitesi, Odeabank mobil bankacılık üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan banka, şube üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi başvuruları için yanınızda bir takım belgelerin bulunmasını talep ediyor.

Odeabank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

Odeabank, ihtiyaç kredisi için gerçekleştireceğiniz başvuru aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin fotokopisi ile birlikte bulunmasını talep ediyor. Çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgenizin de yanınızda bulunmasını talep eden banka, aynı zamanda adres teyit sisteminde adresinizin görülmeme ihtimaline karşı son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Yanınızda bu belgeleri bulundurarak, size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek; ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları eşliğinde pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, ödemelerinizi de 3 ay ila 48 ay arasında tercih edeceğiniz vade süresi boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank 5.000 TL Kredi Ödeme Planı

Odeabank’tan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmenize ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,55 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 158 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.